Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz tDr1v3r #40965 üzenetére

    Valahol jogos csak pusztán ha most veszek konzolt akkor olyat akarok amiben még van egy kevés tartalék. :) (grafika nem érdekel csak legyen rá elég új cím, a régieket hamar kimazsolázza az ember, 1-1,5 év alatt)

    A Lite felé tendálok még mindig mert újonnan baromi jó ára van a simáért nagyon sokkalom azt a 120 ezret az már már egy PS5 Digital ára még ha sarkított hasonlítás is. Max a Joy Con drift az ami megfog győzni elsősorban. Mivel akármennyire is menő a dokkolás nekem elsősorban kézi konzol kéne a mobil + kontroller XClouddal sem megoldás mert marha macerás kikapkodni a tartóból ha kapás van Discordon / Teams-en. :(((

    A használt konzoltól kicsit fázók főleg egy kézi cucc esetében ami nem akarom tudni, hogy mennyire tud melegedni. :DDD 70-80k a V1-es is használtan a V2 meg 90-110(sokakat nem zavar, hogy 119 újonnan itt ott...).

    Ha hozzá veszem, hogy a gari nélküli használton elköszön egy analóg akkor ott is leszek egy új garis konzol árában. :W Megint a Lite jönne ki ár/értékben jól ha nem hoznák fel újra és újra arról is az analóg hibát.
    edit.: üzemidő teszteket nézve is a Lite valamivel jobb hmm macerás lesz ez... ha a gumi és a sisak nem jött volna most be akkor fixen SS+Lite lett volna a paletta jövőre meg egy 5 Digital de így most lefosztottam a kasszát... bukóból is kijött volna egy Lite újonnan és még játékoz is vehettem volna mellé... :D :W

    Multi, hogy van a Switchen? Warframe pl játszható ingyen vagy ott is előfizetős a hóka móka?

    MasterMark Akkor az is inkább mindig n+1 félév mintsem 7. :DDD Járt elte-re haverom szívott is vele rendeset főleg mert a végén olyanok miatt csúszott már, hogy konzulens nem volt aki vállalta volna a témáját etc. :DD

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák