Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xPraetoriaNx

    senior tag

    válasz Janusz001 #72858 üzenetére

    Alapvetően nem vagyok recountwhore, de WoD-ban "guildérdekből" WW Monkot toltam, ha belem kidolgoztam se tudtam a dps lista első felében lenni, ÉS folyamatosan kaptam a basztatást is miatta guild vezetőségtől (igen, vicces ellentmondás, nem kell említeni). Szóval ezek után igen jó érzés volt azt látni, hogy bár maint váltottam (Unholy DK), top vagyok folyamat... Most meg (úgy érzem, jogosan) bassza a csőröm, hogy olyan emberek akik "bénábbak nálam" (pl a másik DK, szóval még csak a class balansz-ra se lehet fogni a dolgot) most hülyére vernek, mert nekik kiesett a 2 BiS legendary-ból legalább az egyik...
    A másik ami bassza a csőröm (és ez a nyomósabb indok) amit előző kommentemben is írtam, hogy most emiatt leszek én az egyik bench-jelölt ha mythicbe akarunk menni, és 20-nál többen vagyunk. :)

    (#72859) Csapoati --- Igen tudom, hogy a lista attól lista, hogy "van eleje meg vége", de egy évig folyamat azt láttam HFC-ben, hogy "én vagyok a vége", és nem bénaság miatt sz'al kezdem kicsit unni... Ahhoz meg mostmár kicsit késő van (majdnem 31-es mainspec artifact és társai) hogy emiatt maint váltsak, megint :)

    [ Szerkesztve ]

    There is no war. Only the harvest.

Új hozzászólás Aktív témák