Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrGonzo22

    őstag

    válasz echterion #43042 üzenetére

    Szó sincs itt ilyenekről. Egyszerűen csak irigy és frusztrált vagy. ("nyomi acsi", "überhc") Végig nem is arról beszéltél, hogy személy szerint mit keresel egy játékban, hanem előjöttél azzal a marhasággal, hogy nagyon könnyű lett a wow... Erre páran említettük, hogy mi nem érezzük/éreztük ezt a könnyítést, sőt nekünk inkább nehezebb lett. Majd kiderült, hogy a content kb. 20%-át "használod", a játékostársadalom krémjét (azt a 1,5-2%-ot, aki progress raider, a content 90-100%-át teljesíti) pedig szimplán negálod, vagy leszólod azon az alapon, hogy hülye, aki "sokadjára ugyanazt" a bosst megöli... Tudod még egy sima 5 fős hc achievement is teljesen át tud alakítani egy fightot (nerf mentes Eregos stopperrel 5 piros sárkánnyal, ha mond ez bármit is). Nekünk nincs azzal bajunk, hogy te a játék 20-30%-át játszod csak (sőt tulajdonképpen az sem érdekel a világon senkit, hogy közben azt hiszed, hogy ugyanazt csinálod, mint azok, akik 100%-ot teljesítenek), azt azonban ne várd, hogy ehhez a képzavarhoz asszisztáljunk is, vagy, hogy komolyan vegyük bármilyen, játékkal kapcsolatos meglátásodat, mivel finoman szólva is hiányos a vele való tapasztalatod.

    Az, hogy neked mi új tartalom, szintén senkit nem érdekel. Van olyan ember, akinek egy ócska magnófelvétel és egy élő komolyzenei koncert is ugyanaz. Vannak emberek, akik nem érzékelik a különbséget egy drága minőségi bor, és egy olcsó tucattermék között - pl. sajnos én sem, mert minden bortól pár másodpercen belül begörcsöl a gyomrom, ezért alig érzek köztük különbséget. De ettől még ne várd el, hogy azok is asszisztáljanak hozzád, akik nyitottak az ilyen "kis finomságokra". Én sem gondolom azt, hogy minden ember, aki minőségi borokért fizet meghülyült, pusztán abból a tényből kiindulva, hogy én képtelen vagyok borokat osztályozni.

    "próbálom azokkal megértetni azt, hogy mi az álláspontom, akik szerint csak az a játék lényege" - így van, borászokkal próbálod "megértetni", hogy a kannás bor és a védett eredetű bor között szinte semmi különbség. Most erre mégis mit vársz, mi lesz egy borász reakciója? Egyrészt mérhetetlenül faragatlan alaknak fog nézni, előjön a "kár is belé a jó bor", illetve ledöbben. Ha szimpatikus vagy neki, megsúgja, hogy jó, lehet, hogy így érzel, de ezt társaságban ne szellőztesd. A fogyatékosságokkal ugyanis nem illik dicsekedni. Márpedig képtelennek lenni különbséget tenni ott, ahol mások képesek, az nem más, mint hiányosság, amire pedig nem illik büszkének lenni - bár egyre gyakrabban látom, hogy mostanában divat lett "segghülyének" lenni matekból, vagy fizikából is; valamilyen kifacsart módon ettől, hogy nem tudnak számolni se, egyesek jófejnek gondolják magukat.

Új hozzászólás Aktív témák