Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz Arnold2 #36201 üzenetére

    Elwynbe a teheneken - azok mit tudnak?

    Aoe-ra még mindig a demon a legjobb ez nem kérdés, bár most buffolták a destrot is, nem? Vagy így is maradt 3-ik?

    Az affli simucraftban a leggyengébb, de hát ugye azt a gép "vezérli", és minden körülmény ideális. A különbség egyébként 3-4% papíron, ennél sokkal többet számít a skill, az rng, és hogy mennyit kell futkorászni.

    Az új isf-et tényleg érdemes megtanulni, és utána megnézni a dps-t.

    Az biztos, hogy az egyik talentem demon marad (napi küldizni, instába, és addos bossokon/trasheken kiváló), viszont én is gondolkozom, hogy destro vagy affli legyen a másik. Ma DM-ben egy affli lock (tetejében pvp talenttel, azaz demonon volt a maradék 8-10 pontja és nem destron), alig maradt le mögöttem overalban, és bizony dps-ben sok helyen megelőzött single target esetén.

    Egyébként a sok rohangálás már messze nem vesz el annyit a dps-ből, mint régebben, mert még egy destro esetén is ketyeg: bod, corr, immo, lövi az imp, te tudsz conf-ot, fel fire-t és procc esetén instant sf-et lőn, valamint elég 1.5-2 sec szünet, hogy ellőj egy incit. Az sb-t ugye kivetted a rotádból? :)

    Dive ever, work never.

Új hozzászólás Aktív témák