Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Arnold2

    őstag

    válasz animatrix11 #25893 üzenetére

    Teljes mértékben egyetértek. Ugyan ezekkel szívok én is. Nálam ezért is parkoló pálya a PVP. Maximum félig meddig pre-made BG a guild társakkal, mert úgy egy kicsit elfogadhatóbb ha "2 kidney shoot" alatt halsz. Illetve még mondják, hogy a fear a legerősebb fegyvered... Detto amit leírtál. Ráadásul nálunk az én tapasztalataim szerint a horda kicsivel jobban el van látva PVP-s cuccokkal így csak az nem szedi le magáról a feart aki nem akarja.
    BG-kben én nem szarozok az afflival (legyen akármilyen sok DoT-od is). Benyomom Ilident azt berohanok a tömegbe Immolate aurával + annyi CoS-t nyomok el amennyit tudok. Szóval ha egy kicsivel jobban akarsz kijönni a dologból, akkor deep demo Ilidenig + a maradék mehet afflira. Persze ezt csak akkor ha nem akarod vér komolyan venni a PVP-t, hanem mint mondjuk én. néha lenézel egy-egy BG-be (akár egyedül akár mondjuk cimbikkel).
    De hál Istennek kezd beindulni a 25-ös Ulduar teamünk is, szóval igazából nem is kell menjek PVP-zni.

    U.i: még emlékszem, hogy mikor még lvlingeltem a lockom mennyien mondták, hogy majd meglásd, ha eléred a 70-et, te leszel a ház ura / a seriff a városban etc. Hát nem lettem :N
    U.i 2: te is találd meg azokat a castokat amiket viszont dominálsz, pl mágus, némely bénább druida, esetleg paladin vagy priest. nem kell neki menni egy warriornak,rugónak DK-nak. Úgy is megtalálnak majd ők maguk :P

Új hozzászólás Aktív témák