Hirdetés

Aktív témák

  • LucifeI2

    őstag

    Merre van First aid 150+? Meg kellene még Herbalism 225+ is.


    Jah meg tegnap történt hogy Ashenvale fölött van egy NE város a tenger mellet, azt támadtuk egy haverommal én lvl 27 Shadow Priest ő 25-ös Rogue. Jöttek is szépen a 20-31-es emberkék de amilyen hülyék egyessével... bár a 31-es rugóval volt ám bajunk de legyaptuk. Erre azok a hülye makik hívnak egy 54-es rugót a helyett hogy együtt támadtak volna........ Pedig addigra mi is hívtunk még 2 embert hogy jobb legyen az ostrom:D De ugye 54-es ellen nem sokat érnünk.... 1 ütés... Erre mi vettük az adást hogy csak a nagyokkal tudnak rajítani és el akartunk mennei DE A SZÁNALMAS SZARLÁMA 31-ES ÉS AZ 54 ES RUGÓ CAMPLTE A HULLÁNKAT. Akkor még nem tudtuk hogy 54-es, csak azt hogy lvl ??. Erre hívtunk egy 46-os tagot... nah őt is legyapta. Akkor már 6 hulláta campelt. De ekkor jött a 60 rugó és a 60 as Warrior haver és megölte a szemetet.... jah és mi nem campeltük őket... Ezután megyek q-zni Ahenvalbe erre jön egy kis 21-es meg egy 24-es erre amikor 20% manám és 20% életem volt megtámadtak... Aztán láttam hogy persze két ilyen kis szar minek menne egyedül, volt mellettük egy lvl ??. Megtámadták azt a postot is ott ÉK-re. 4 halálig campleték a hullám persze.... meg egy másik csávónak. Aztán a másik csávónak ez volt az altja, felbaszta magát és bejött a 60-asával azt leölte őket. Jah és ott találkoztam Jacksonnal:) Ma felmegyek 28-ra és megyek ally-t vadászni. 25 alatt nem támadom meg őket ha ők sem támadnak meg. Mondjuk egy 30-as rugó sem akadály ;] Máskor is megbökött egy 27-es gnóm hátulról amikor 24-es voltam. Aztán nagy meglepetés érte.. fear, mind blast, SW:pain, Renew magamra, shield, mind flay.. egy kis wand neki, marad 10% hp-ja kb erre vanishelt és elfutott.

Aktív témák