Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • bandiras2

    senior tag

    válasz Gyuri27 #36161 üzenetére

    Átérzem, ma 8x hiába ordítoztam a néppel hogy takarodjatok a bázisról csírák, csak ketten vannak, és vagyunk rá 8can...

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • Daywalker

    addikt

    válasz Gyuri27 #36161 üzenetére

    Az hagyján, de volt olyan, hogy senkit sem találtam el, senkinek sem mentem neki és senki sem jött nekem, de levont...

    Amúgy szeretem ezt a játékot, de vannak rendkívül bosszantó hibák. IS-sel Elite státuszban egyszer nem bírtam egy Hetzert kilőni, pedig 3 helyről is próbálkoztam, de mindig lepattant...HE meg szart sem ért érdekes módon. IS3 is gyakran képtelen átütni egy-két kisebb tankot, hiába a Tier IX BL9-es rajta. Sőt, ez a BL9 is elég fura, D-25T-vel az IS-en csomó tankot kilőttem egyetlen találattal (pl. T-50), ezzel meg néha csak a szenvedés megy, csomó esetben sokkal pontatlanabb, pedig papíron pontosabb.

    A legbosszantóbb, hogy prémium nélkül egy bizonyos szint felett lehetetlen haladni normálisan, mert folyamatosan deficites lesz a kör, még tier 6 tankkal játszva is előfordul, ha rosszul jön ki a leosztás. Prémiummal meg azt vettem észre, hogy sokszor könnyebb ellenfeleket ad (azaz gyakrabban voltam a legmagasabb szintű tank, mint prémium nélkül).

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Aktív témák