Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • belaazallat

    addikt

    válasz virkir #3188 üzenetére

    Engem tegnap le nooboztak mert arty-val nem lőttem ki egyetlen tankot sem. Közölték nagyon béna vagyok.
    Kár hogy miután megkaptam a confederate érmet arra a meccsre, nem törölhettem képen az illetőt. Némi vigasz, annyira béna voltam, hogy "véletlenül" eltaláltam az illetőt.

    "Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

  • vhw

    addikt

    válasz virkir #3188 üzenetére

    Bizonyos szempontból jó, ha nagy, legyengített ellenséget lőnek ki; ha sokan jönnek egy helyen, hiába van kevés élete egy nagy vasnak, az ágyúja ugyanakkorát üt rajtad mintha 100%-os lenne, így ha kilövi eggyel kevesebb tank lesz, ami lőhet rád és nem neked kell közelharcban arra pazarolnod a 10 másodpercenként betöltő lövésedet, hogy egy 5-10%-os tankot kilőjj, mikor 20-30at is tudnál sebezni egy másikon.
    Az általad említett helyzet akkor probléma, ha éppen arra vár, hogy lesebezzétek és csak akkor lő, ha már neki tuti a kill. Vagy ha a pálya "hangsúlytalan" részein lesi a magányos próbálkozókat, akiket 1-2 jól elhelyezkedett TD simán le tud foglalni, közben meg a pálya másik oldalán áttörnek.

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Aktív témák