Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Iron Funeral

    őstag

    válasz BoogeyM@n. #2840 üzenetére

    Szerintem nem volt a T-54 OP, a másik kettőt csinálták gyengére( vahj miért)

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

  • vhw

    addikt

    válasz BoogeyM@n. #2840 üzenetére

    Azért nem érezhető egy kis probléma, ha a játék legnagyobb TD-jével, a játék egyik legerősebb ágyújával ügyeskedni kelljen egy közepes tank, (nem kilövéséhez) sebzéséhez!
    Nekem kéne hátul lennem? Mert e játék elgondolása szerint a TD-k az ügynevezett orvlövészek, nagy fegyverrel, hatalmas sebzéssel. Nos tessék; lövök távolról, esélyem nincs az általatok annyit emlegetett kritikus pontokat eltalálni. A távolban gyorsan mozgolódó tank eltalálása sem mindig megy. Az első eldörrent lövésem után villogok mint egy karácsonyfa, még az erdő közepén is, annyi az álcámnak. Rögvest az artyk kiemelt célpontja vagyok. Mindezek után még kérdéses, hogy megsebeztem-e a kedvenceteket.

    Amennyiben közel megyek (mert én gyakran szoktam a csapattárs nehéztankokkal haladni, mivel számomra az a név, hogy "rohamlöveg", nem azt jelenti, hogy fedezékben beásott páncéltörő ágyú) ugye, méginkább észrevesznek, ki vagyok téve a csúnya közelharcos kivégzésnek, de vállalnám a kockázatot, HA egy tier X ágyúnak nem okozna gondot, keresztbe-kasul kilyuggatni egy közepes tankot, közelről! Ha szembe lövöm tuti lepattan, ha a tornyát szintén, ha az oldalát gyakran csak a lánc repül le róla (mellesleg 10-50 méterről, ha eltalálja egy 128as löveg, hát ott kéne a fejre állnia az áldozatnak!)

    Ez a problémám, hogy egy olyan páncélos, aminek minden más tulajdonsága háttérbe szorul a tűzerő (és hát a páncélvédettséget is ide kéne venni, dehát ugye a papírvékony lövegpajzs) mögött, többségében nem képes sebezni a T54-et (míg más közepes tank nem okoz problémát).

    Ami az amcsi heavyket illeti; ha gyenge egy tank, akkor a legtöbb ember nem megy vele, választ mást. De ha egy tank túl erős, akkor senki nem lelkiismeretes, hogy ugyan ez kicsit szemétség, inkább nem megyek vele. Annál több ember hajt arra, akiknek meg mégsem a medium tankok hárcmodora áll közel szívhatja a fogát.

    Mielőtt nekem szegeznéd, hogy akkor mi a francért szenvedek itt és verem a nyálam a Jagdtigerre, miért nem megyek mással; igen mással megyek, igen ritkán veszem elő. Inkább el is hagytam a high tier csatákat és 5-6-7 szinten fejlesztek ki tankokat, ahol nincsenek ilyen mesetankok.

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Aktív témák