Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Chris0321

    addikt

    válasz Blom #16794 üzenetére

    Ez attól függ mire lősz mivel. A kisebb tankoknak vékonyabb a páncélja és ezért hozzájuk kisebb cáncélátütés is elég, a nagyobb tankokat viszont az ilyen ágyúval megkarcolni sem nagyon tudod. Ha nem ütöd át a páncélt akkor sebezni sem fogsz. Én inkább a nagy páncélátütésű ágyúkat használom, de van olyan aki a nagy sebzést tartja előnyösnek. Szerintem próbáld ki mindkettőt és majd rájössz melyik neked a jobb.

  • vhw

    addikt

    válasz Blom #16794 üzenetére

    Ez körülményektől függő, úgy értem vannak bizonyos magas sebzésű ágyúk amik elérik a "kritikus" szintet és olyan tankok közé kerülsz velük, ahol viszonylag elégséges az átütés, így megéri a nagyobb sebzés. A másik oldalon vannak azok az ágyúk, amik ugyan nagy átütéssel bírnak, de annyira gyenge a sebzésük, hogy nincs az ellenségre semmi stophatása.

    Röviden; próbáld ki az ágyúkat és tapasztalat alapján dönts, hogy a te játékstílusodnak melyik felel meg jobban. Az általad említett két tényező szinte mindig kapcsolódik egy harmadikhoz, a tűzgyorsasághoz; nagy sebzés(kisebb átütés) > lassú, nagy átütés(kisebb sebzés) > gyors, szóval ezt is figyelembe kell venni. (negyedik tényező meg a lőszerár, magasabb szinteken már szempont lehet ez is)

    Általánosságban én jobban szeretem a nagyobb átütésű ágyúkat.

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Aktív témák