Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Paul119

    addikt

    válasz Gyuri27 #11244 üzenetére

    Na hat az egy fos su 85ttel siman ki hereltem szembol is t14 elegge pontatlan viszont piszok gyorsan lo,egy stabilizatorral szerintem mozgaskozben is eleg jol lehet vele puffogtatni

    Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

  • Murder3

    addikt

    válasz Gyuri27 #11244 üzenetére

    t-25 kredit szint most pl kilőttem egy 95hp-s a-20-at majd kilőttek nyertünk 10k credit 2,5k kb a javítás.
    bár 15-16k-nál többet nem nagyon tudok még vele szerezni, de soha nem megy minuszba ergó ha csak afkolsz a bázison és vereség akkor is megvan a 7-8k bevétel.

    ha jobban belejössz akkor lehet jobban keresni de nekem még kb 20meccsem van vele.

    ágyúja gyors de pontatlan és keveset sebez, de kt-t is simán átviszi vagyis ha jól menőverezel vele zavaró,kisegítő,scout szerepre jó vagy magasabb tierbe is.

  • vhw

    addikt

    válasz Gyuri27 #11244 üzenetére

    Prem tank mellé nem ad slotot, annak is ugyanúgy kell helyet biztosítanod mint egy normál tanknak. Nem rég vettem én is egy kis premium tankot, azt hittem én is, hogy azzal jár a slot is, de nagy francot... vagy veszel, vagy a meglévőkből áldozol fel egyet.
    A Churchill... nekem volt a bétában, ha kis tankok közé rak, akkor bucira lőheted az ellenség felét. Az ágyúja nagyon gyorsan tölt, viszonylag jó az átütése, de nagyobb tankokat már nem karcolja meg, mivel HE nincs hozzá, így high tier csatákban csak a láncolás marad. :D Másrészt lassú, ez nem az a rohangálós tank. Én szerettem anno, de kell hozzá a kompromisszumkészség :D
    A kisebb premek között talán még mindig a Ram II a legjobb, ugyanaz az ágyú mint a Churchillen, de ez sokkal mozgékonyabb, tehát oldalába tudsz kerülni az ellennek, jobb a páncélja mint az M4-nek és közepes tank létére sok a HP-ja.
    Gondolom az igen kicsik meg nem érdekelnek, azokkal nem igazán lehet creditet gyűjteni.
    (csak így zárójelben, szerintem a prem tankoknál még inkább fontos a képzett legénység, mint a normál tankok esetében. ezek a vasak mind szenvednek valami szembetűnő hátránnyal a normál riválisaikkal szemben, gyengébb/pontatlanabb ágyú, lomhaság stb. egy 50%-os legénységgel elég vacakok tudnak lenni ezek)

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Aktív témák