Hirdetés

Aktív témák

  • Mcray

    senior tag

    válasz Bingisz #49889 üzenetére

    Igen én vagyok Tyutyu :) Nem tudom mit kell tennem, vagy kinek kell szólnom, hogy ki legyek írva a névlistában.

    Kb 100 + a tegnapi 11 tier 6 századolás után és a 6 csata után, amit én vezettem én az oroszokról így vélekedek:

    T-150. Csak ezekkel szabad támadni. Te mindig védeni küldtél minket, de Te voltál a parancsnok ;) Így is nyertünk :)

    KV-2. Soha nem szabad egyedül vagy egy csoportban többet hagyni. Te pont ezt szorgalmaztad. Szintén nem volt tisztem megkérdőjelezni ;) Így is nyertünk :)

    KV-2 és 107 számomra nem jó ötlet. Iszonyat lassú célzás és kevés páncélzat. Erre a szerepre van ott a T-150 a szép kerekített (szemből keskeny) tornyával. A KV-2 meg tud Atomot lövöldözni ha az ellen tank ellőtte magát a T150-re, ami jobban bírja a strapát.

    Lényeg: A tank század parancsait követni kell. Akkor is ha nem tetszik. Neki van egy elképzelése, és ha nem hülye (Te nem voltál az :) ) akkor azt vakon követve sikert lehet elérni. Az első körben ott volt az a marha, aki állandóan egyedül ment meghalni, hiába mondta mindenki, hogy NEM! Örülök, hogy kiraktátok, mert ha maradt volna én léptem volna le önként.

    Végére jól irányítottál minket és a KV-2-eseink is jól játszottak. Az arty-k félelmetesen jól játszottak. Ők itt vannak a fórumon?

    Mi volt a baj a VK3601-gyel?

    [ Szerkesztve ]

    "Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Aktív témák