Hirdetés

Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    Valaki tudja mi lett ezzel a sz*r játékkal? :F Mennék VK3001P-vel csatába, egyszer csak azt veszem észre, hogy 6 FPS-em van! :(( Eddig sem volt valami fényes a játék teljesítménye, full low grafikán (1366x768, high draw distance, csak ezek) elértem 60 FPS-t, ami néha csak 30-40. Ensk-en voltam, amit nem nagyon szeret a játék / a gépem, csak 20-30 FPS szokott itt lenni, pedig nem egy sokkal nagyobb map van nála, szakasz pedig -10 FPS. Van bent kb 5 mod, nem tudom miért rontják le az értékeket. Lassan egy éves laptopon játszok, GT525M 1 GB, Core-i3, 8GB DDR3, és még hűtőt is vettem alá a játék kedvéért, ami nem sokat segített. Felvételek kikapcsolva, és amit tudok, kilövök a futó progik közül. Azóta laggol a menüben is az egér, van rendesen elcsúszás, amit eddig csak akkor csinált, ha töltő nélkül nyomtam, néha megakad a kép játék közben, aztán megy tovább. A tömörített textútákat még nem mertem berakni a ronda grafika miatt, de attól tartok, hogy úgy kell játszanom vele, mintha egy 5 éves gépen tolnám. Elvileg a 7.3-mal is javulnia kellett volna a teljesítménynek, a bétában sokkal jobbnak éreztem. Mikor jön a 2 magos optimalizáció? :W
    szerk.: 6 FPS csak az elején volt, mikor indult a csata, leesett 3-ra... Vesztettünk, de a semmiért kaptam 130 tp-t :C

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Aktív témák