Hirdetés

Aktív témák

  • Fel

    addikt

    Jújj! A 7.2-ben lesz egy érdekes újítás...

    "Tanks parameters were renormed (decreased) for 100% crew, without consideration of all factors, which improve crew skill (captain skill, addition equipment etc). Real tanks parameters left without change."

    A tankok adatai jelenleg úgy szerepelnek a játékban, hogy azok 115-127%-os elsődleges képzettségre vonatkoznak (parancsnok: 115%, többiek: 127%, ha jól számoltam). Ezek az értékek a patch után 100%-os képzettségre lesznek vonatkoztatva (RoF, pontosság, rádió, hatótáv, sebesség), emiatt úgy fog kinézni minden, mintha az össze tank kapott volna egy jó kis nerfet... (Garázsban, tech tree-n)

    Elvileg semmi nem változik in-game, de ezek az új értékek nehogy valakinél szívinfarktust, vagy heveny lábrázást okozzanak :U

    Elvileg... De ezen Q&A hsz. után lehet inkább újragondolnám az egészet...

    "At the moment the stats are shown for a crew with a notional 133% skill level (or is it 134%). In 7.2 the stats will be displayed for a 100% primary skill level alone (i.e. without the effect of the commander's skill bonus, ventilation or crew consumable). So the displayed RoF for every gun in the game is going to drop, in battles the actual RoF will not change for a given crew."

    Az aláhúzott rész úgy hangzik, mintha már bele lenne számolva a Brothers in arms perk adta bónusz is... E szerint azért mégis csak változnának a dolgok, mert ugye ami most 127%-hoz van kötve, az a 7.2 után már 134%-hoz lesz kötve. Tehát in-game mégis csak romlani fognak a statok (pl.: löveg pontosság). Legalábbis én ezt hámoztam ki.. :U

    --------------------------------

    Tüzi:

    100 Caliber (mm)
    8,57 Rate of fire (rounds/min)
    175/235/50 Average penetration (mm)
    230/230/330 Average damage
    0,34 Accuracy at 100m (m)
    2,5 Aiming time (sec)
    2257 Weight (kg)

    A D-10T és az LB-1 között van.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák