Hirdetés

Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    Mindig ilyen szituációkban jövök rá, hogy mennyire imádom az M4A3E8-at! :D :DD :C

    Városi terep, párharc egy Tiger II és köztem. A bemutatkozás úgy sikerült, hogy szétlőttem egy KV-t, erre oldalról nekem jön és belém lőtt egyet. Na mondom itt a vége a mesének, nekem annyi, még 1-2 lövést bekapok és kész.

    Na betöltöttem a HE-t és elkezdtem körülötte cikázni, mire feltűnt, hogy gyorsabban körözök körülötte, mint ahogy a tornya forog. Közben direkt ellőttem lánctalpát, hogy a tank mozgatásával nehogy rásegítsen, vagy próbálja elbújtatni a fenekét. Míg megkerültem egyszer kb 2 lövést tudtam beleereszteni. Egyet a lánctalpba, egyet meg a seggébe. De aztán majdnem elkapott az egyik lövése, mert ráfutottam egy autóra ami lelassított.

    Na ekkor kezdtem a kis épületek között bujkálva rá vadászni. Még mindig volt rajta 36%, de azt is sikerült lekapnom! :D

    Látszott, hogy próbálkozik, nem volt ő sem hülye, de ezen a terepen az én gyorsaságom jobban kifizetődött. Azért nem semmi! Egy Tier6-os medium egyedül legyőz párharcban egy két tierrel nagyobb szintű heavy-t! :) Ilyen sem volt még velem az elmúlt majdnem egy év alatt amióta játszom! :D

Aktív témák