Hirdetés

Aktív témák

  • Simulacrum

    senior tag

    Be lehet írni engem is ha gondoljátok: Simulacrum - Simulacrum_HUN az első hozzászólásba.

    Timyyy-nek és mindenki másnak a TD-kről a századokba vitákról, illetve "ha nem KV-3-at hoz, akkor nem ér semmit".
    Kezdem a három duplámmal, amikor KV-t, VK3601-et, illetve SU-85-öt hoztam. Talán a legjobb menetek ezzel voltak, illetve nekem ezen járműveim teljesen fullosak, különböző felszerelések is vannak rajta (töltésgyorsító, venti, álcaháló). Talán egy-egy csata belefér, hogy könnyebb legyen duplázni.
    És akkor a TD-kről általában. Egyértelmű, hogy a KV-3 vs. Slugger, SU-100, JPZIV 1-1 csatában nyílt terepen melyik győzne, de ilyen sosincs században. Az sem egyértelmű, hogy ezek közül melyik a legjobb. A Slugger kukkerral nagyon jó scout is lehet, de jóval nagyobb, mint a másik két TD. Az én JPZIV-emben 100-as legények vannak 70%-os rejtőzéssel. Valami fantasztikus volt a prokhorovkás csatánk. Már nagyon vártam, hogy egyszer legyen ez a pálya. Egy találatot kaptam, pedig én voltam legelől, volt KV-3, aki 10 méterre volt előttem és nem látott. Ott lőttem ahol akartam, ami persze fontos, mert tény nem mindegy hova lövök vele, de lég sok csatám volt már ellenük így tudom hol tudom átvinni őket. A másik jó példa az 1 vs. 1-re a Mines pályán volt, ahol begördült foglalni az egyik KV-3, de mire felnézett a tornyával a hegyre 3 lövést kapott, ami már elég volt az elpusztulásához. Tehát a sokkal jobb ROF, a láthatatlanság a legtöbb szituációban ellensúlyozza a KV-3 fölényét. Higgyétek el bőven elfér egy fullos TD a 6-os századokban.

Aktív témák