Hirdetés

Aktív témák

  • psycroptic

    őstag

    válasz fsb1000 #22062 üzenetére

    No, akkor én megosztom veled az én válaszomat:

    -Miért Arty-zok?

    I.) Legfőbb indok, hogy tankban ülve az esetek 90%-ban el tudom kerülni az arty általi halált, ezért minden nap játszok egy kicsit az arty-val, mert más artistáktól is lehet tanulni. Elég sűrűn tapasztalok új beállási helyeket ezáltal rájövök, hogy hova látnak még be. Ez szintén hasznos tankban ülve.

    II.) Ha elhiszed, ha nem én állítom, hogy a csaták zömében kihívás és élvezet arty-val lenni, mint bármely más tankkal. Főleg városi pályákon. Ha jó a csapat, akkor még Himmelsdorfon is is lehet alkotni. Nemegyszer szedtem már ott is 4 frag-et valamint egyedül maradtam és megnyertem a csatát.

    III.) CW-re is kell.

    Ez az én véleményemet tükrözi s nem az arty-sokét.

    (#22065) KaLeun: ha le tudsz mondani arról, hogy öljél vele, akkor hamar meglesz a torony+cső. Nekem is nehezemre esett a lepkefingnyi sebzés de túl tettem magam rajta és inkább arra mentem rá, hogy felfedezek+megsebzem, ha valaki már elkezdte a csapatból lőni, akkor már mentem is tovább a következőre. Így besűrűsödtek a 900-1100xp-k meg 26.000-28.000.creditek. A D10T-vel már 30k felett is kerestem.

    [ Szerkesztve ]

    PSNID: Tomy83PS

Aktív témák