Hirdetés

Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz Iron Funeral #22005 üzenetére

    Még jobb:
    Karelia, vereség... hát nehéz lett volna még jobban elveszíteni a csatát :D
    Mindenki elindul a hegy melletti részre, 1 kis tank volt csak a sík terepen a bal oldalon.... jó legyen megindulok én is jobbra de írom is, hogy ha mindenki itt van akkor hajrá menjünk. Meg is indulok, 1 tank kilőve, T32-nek csak 20% maradt kb, és senki sem jött velem, ekkor már csak arty volt a bázison és mindenki más a jobb oldalon beállt a bokrokba... ez minden idők legbénább csapata eddig... és még tudtak meglepetést okozni... bázisunknál az ellenfél, T1 egy darabig tartja magát de T34 és T44 leszedi, már csak arty van a bázison persze pár mp-ig volt ez így. A csapat meg sem moccan, dekkol a bozótban... írtam nekik, hogy vagy foglalják el az ellenfél bázisát vagy vissza védekezni... mi történik? 3 med megindul vissza (jah, a t29-cel majdnem a legjobb voltam a csapatban) és 99 secnél tartott a bázisunk elfoglalása amikor leszedtek egy tankot így már csak 45mp-nél jártak. Ekkor indul meg a többség az ellenfél bázisához... és továbbmegy rajta!!! nem áll meg foglalni hanem továbbszalad, másik két tank pedig megáll a kör előtt...

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Aktív témák