Hirdetés

Aktív témák

  • Ghostface

    senior tag

    válasz ALEX131 #1076 üzenetére

    "Hát igen, elég durva amikor a Királytigrincsem vagy Jagdtigerem elött 2-300 méterre eltűnik a célpont miközben nem bokorban van!"
    Mondok ettől jobbat. Mai nap azon pályán (neve nem jut eszembe) amelyiknek az egyik kezdője mellett egy erdő van és mindig oda mennek kempelni, én is beálltam az erdőbe. Láttam hogy előttem a városban egy tankunk harcol 2 ellenféllel. Ki is lőtték és jobb oldal felé elindultak ki városból. Sejtettem hogy előttem fognak keresztben elmenni a tisztáson ezért figyeltem hogy majd oldalba lövöm őket. Várok, várok de nem látom őket amikor egyszer csak szemből kapom a lövéseket, még a találatok után sem láttam semmit ezért elindultam feléjük (már fél hp-m nem volt úgyhogy nem érdekelt hogy meghalok) és meglátom hogy a két tank áll a tisztás közepén és ők lőnek engem. Én 200méterről az erdőből nem látom őket nyílt területen, de ők észrevesznek engem egy bokorban elbújva. És nem volt senki más a közelemben aki észrevett volna. Néha egyáltalán nem értem ezt a játékot, de azt hiszem szüneteltem egy időre mert ma nagyon felb@szott, és ha nem változik a véglegesig akkor abba is fogom hagyni mert ez az orosz, amerikai fölény élvezhetetlen. Miután abbahagytam a WoW-ot ez lenne az egyetlen mmo amire hajlandó lennék költeni de így nem fogok. :( :O

    PSN: Nifty_Ghostface

Aktív témák