Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diarmand

    senior tag

    válasz jr1994 #35286 üzenetére

    Köszönöm! :R
    Így van, nincs BiA. Én nem szeretem a BiÁ-t, mert az a kemény 2,3% amit ad, az kb a nullával egyenlő. Pontosan tudom mit ad hozzá a tankokhoz, mivel anno bementünk tesztszerverre és azonos legénységű tankpárokat teszteltünk, persze az egyiken BiA volt álca helyett. Picurkát gyorsabb lesz a tank kétszáz méteren (max fél tankhossz folyamatosan nyomva a w-t), nüansznyit pontosabb stb... de annyira minimálisak ezek, annyira kicsik, hogy én majdnem értelmetlennek tartom. Ott szoktam felrakni a perksort, ahol már nem látok más értelmes slotsort kirakni semmiből, oda mehet. Pl az E100-amon is fejlődik egy BiA sor, de már negyedik képzettségként. Ventillátort meg végképp hanyagolom szinte mindenről, mivel mindig van más hasznosabb annál. Asszem kizárólag az E100-amon van venti, mert az EGLD-nek nem látom értelmét rajta stabi mellett. Az Obj meg igen, nyitott, de mint láthatod más az oka, amiét nincs BiA.

    Többek közt ezért sem értem, mikor xyz nagyban javasolja itt, hogy de hát képezd át az első skill sort Testvériségre, mert az milyen jó. Ez biztos valami vicc, csak én nem értem. Full javítás+lámpa, full álca, Sima Utazás+Pillanatkép+Lámpa+Bizt. Elhelyezés+Helyzetfelismerés. Ez három olyan slotsor, ami messze többet ér első sornak (a megfelelő tankokon persze), mint egy rohadt testvériség. De hát nem mindenki akar nyerni :DDD

Új hozzászólás Aktív témák