Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz fsb1000 #7482 üzenetére

    Válaszolnék, ha már kérdezel.

    0 kört mentem E-100al

    Kérdeznék is
    - mennyi az átlagsebzésed a többi tier10 heavy tankkal, amiknek 260 és felette van a pen-je?
    Meg is válaszolom helyetted
    -kevesebb, mint E-100al

    Hogy is van ez? A többin adott a pontos, gyorsan töltő, hatalmas átütésű ágyú, de azokkal még kevesebb az átlagsebzésed, mint az E-100al? Húha, akkor inkább nerfelni kéne az E-100at nem?

    Azt az AP, APCR, HEAT lőszeres részt pedig olvasd át szerintem még párszor, mert végig a HEAT lőszerről volt szó, ami az E-100 gold ammoja - bár állításod szerint gyakran használod, de gondolom nem állandóan, vagy igen?

    Találkoztam a fórumról már E-100 játékossal randomban, érdekes módon simán átütötte a tankokat, az átlag sebzése is több, mint 500-al magasabb a tiédnél és nem gold ammoval lőtt (látszik a lövedék ütötte lyukon, hogy AP vagy HEAT csinálta), neki nincs komoly gondja vele.

    Tényleg nem értem én ezt, biztos én vagyok megint a hülye, de a puszta számok alapján számodra az E-100 a legerősebb tier10 tank, hiszen ezzel tudsz a legtöbbet sebezni, ami a heavy tankok elsődleges feladata lenne.

Aktív témák