Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz zozyk #59343 üzenetére

    A noobmeter nekem vmi érdekes tier-t írt ki. Pár napja a legnagyobb tier az SP volt, amivel játszottam és kiírt nekem 8.89 tier-t.

    Ez tényleg érdekes, hogy a noobmeter, a dossier tool meg a vbaddict mindegyik mást értéket mutat :)

    Más, múltkor valaki ajánlotta a T95-re a javításra gyúrni és felraktam rá a nagy javítót meg a szerszámkészletet is. A legénység három tagja 100% javításon van (bia nemsokára meglesz és még a parancsnoknak kell javítás), de már így is 4 sec körül felrakja a láncot.

    Valóban nagyon hasznos, mert a T95-nek állandóan a lánctalpát lövik el, aztán csak lesnek, hogy hipp hopp felrakom. Azt hiszik, javítókészlettel, de amikor újra meg újra, akkor van szájtátás.

    Volt egy nem túl jó csatám karelia támadás módban. Felmentem a középső hegyre, de a jobb szárny elbukott, mire egyáltalán lőni tudtam volna. Sorban egymás utána, de szerencsére nem egyszerre támadt rám 4 ellenség és mindegyik ugyanúgy járt. Leszedte a láncomat és nagyképűen ottmaradt, mert azt hitték, hogy sok másodpercig fog tartani, amíg felrakom, de nem.

    Ez tényleg nagyon hasznos a T95-n, csak a binot sajnálom, mert már két csata is volt, amikor nem láttam az ellenfelet. Lehet, hogy a töltés gyorsítót kicserélem bino-ra, ha meglesz a bia, akkor szerszámosláda+páncél+bino lesz a 3 használt modul.

  • mrszitya

    senior tag

    válasz zozyk #59343 üzenetére

    #59343 zozyk

    A noobmeter és a vbaddict más-más módon működnek és frissülnek. A legtöbb stat oldal a noobmeterhez hasonlóan csak a WG-s profilból begyűjtött adatokra alapoz, míg a vbaddict a szoftver által a gépünkről begyűjtött adatok révén sokkal több és így pontosabb infóval szolgálhat.

    Ha egy adott "munkamenet" teljesítményét akarod tudni, akkor erre célra a vbaddict szoftvere a legmegfelelőbb, hisz azonnal láthatod a feltöltött csaták pontos eredményét és az adott időszakra vonatkozó összegzést. A noobmeter (és társai) erre nem képes(ek), inkább csak az átlagos előrehaladás szemléltetésére jó(k), viszont cserébe könnyen átlátható(ak).

    Minél több adatot töltesz fel a vbaddict szoftverével, annál pontosabb lesz idővel a wn7/8 is összességében is, meg az egyes tankokra vonatkozóan is.

Új hozzászólás Aktív témák