Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel1981

    veterán

    válasz dfsz34 #46264 üzenetére

    "Komolyan nem értem én ezt, hogy a büdös fenébe tudja így összerakni a csapatokat, hogy képtelenség egy győzelmet elérni. Ez egyszerűen nem lehet véletlen, ilyen sorozatok nincsenek, gondoljunk már bele 15 tank, ha tegyük fel nekem éppen pechesebb szériám van, ok, előfordul, de hogy mindig mind a 15 tanknak? Na ez teljesen irreális és abszolút RNG manipuláció szaga van."

    A nyerő / vesztőágat, illetve hogy időnként sorozatban átlag felett, aztán meg sorozatban átlag alatt sebzek már én is észrevettem egész korán
    Kezdetben hajlottam valamennyire a tudatosságra, de ezt már rég elhessegettem, mert
    - semmi törvényszerűséget nem vettem észre benne, megjósolhatatlan a dolog
    - ha tudatosan csinálnák, akkor azt nem ilyen feltűnően tennék, hogy mondjuk egyik nap 35, másik nap 65% a win rate
    - a WG többször is "bizonyította", hogy programozás tekintetében nem mindig van a helyzet magaslatán, valahogy nem lenne túl hihető, hogy megalkotnának egy ilyen bonyolult manipulálási mechanizmust. :)

    Elismerem, létezik a jelenség, de szerintem egyszerűen valamiféle bug, hasonló, mint amikor 30 csatán át 5-6 térkép ismétlődik, pedig van vagy 40, és a WG szerint azt is random választ az MM - illetve persze van pár térkép tierlimittel, de nem sok.

  • csapee

    senior tag

    válasz dfsz34 #46264 üzenetére

    A csapat nagyon sokat jelent, tegnap volt egy ilyen helyzet pont. Prohorovkan megyek kozepre spotolni az Amx13-90-el. Erre a Top tier heavy platoon 2Is-7 meg egy Is-4 (mind 1500eff korul nem tomato) ott legeleszik full hp-n a bal also sarokban a Td-k kozott. Szerencsetlen medek meg kozepen meg a dombon probaljak feltartani az ellent. Meguntam hatramentem a sarokba, kerdezem miert nem mozognak. Erre en vagyok a kemper menjek spotolni, jah mert az Is-7 ritka pontos loveg. A vicc az hogy majdnem igy nyertek volna ha a full hp-s Is4 ki tudja loni szemtol szemben 900hp-rol az ellen Is7-et. En inkabb kirohantam mint Zrinyi meghalni, nem volt humorom a hulyeseghez.

    Csapee

  • Simulacrum

    senior tag

    válasz dfsz34 #46264 üzenetére

    Ha kapsz plecsnit mit számít, hogy nyersz-e vagy vesztesz? Most már szerencsére semmit. Ha még egy kicsit finomítana ezen a WG, mondjuk a top3 sebző teljes xp-t kapna, akkor még nagyon picit se érdekelne. Most se nagyon. Egyedül játszom, tudom, hogy az esetek 90%-ban nincs esélyem eldönteni a csatát, így annyira engem nem zavar, hogy nyerek-e vagy vesztek.

    diegho: Épp most akartam írni egy olyan poénos felkérést, hogy keresem azon 3000 wn8 fölötti játékosokat, akik nem végig goldot lőnek. Tippem, hogy az EU szerveren ilyen 100 alatt van, de lehet, hogy 50 alatt. :)

    [ Szerkesztve ]

  • Smutz

    csendes tag

    válasz dfsz34 #46264 üzenetére

    azért nem nyersz mert nem tolsz bele elég zsét és nem veszel meg minden prémes járművet. Múltkor volt egy enemy IS-7. Senki nem tudta átlőni pedig már mindenki közel 300-as pennel lőtte az oldalát, seggét olyan 10 méterről, hogy dögöljön már meg és egyszerűen nem adta be.Gondoltam hogy ez biztos 45-46% wr-es nyomi lehet, sőt valszeg még költ is a játékra lehet azért ilyen kemény és tényleg csata után megnézve. Rakat premium tank Az összes tankjával 45%-48% wr. Szóval nem kicsit nevetséges ez a rendszer, de a legjobban mindig azokon röhögök akik itt mindig mondják hogy nincs belenyúlva a meccsbe. Nem dehogy...

    Moldovát tudom idézni: "adjon az Isten elég nyálat, hogy köpni tudjak."

Új hozzászólás Aktív témák