Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • killbull

    aktív tag

    válasz Cray Tyler #225694 üzenetére

    Nem fújtam visszavonulót csak nehéz megérteni hogy terméket árulok nem WN8 at, amit már írtam is és megint le kell írni mert nehéz a szövegértés. És szimplán levegőnek nézitek amit írok mert érzelmi alapon nem kapjátok meg azt amit akartok. Gyakorlatilag alkalmatlan vitapartner mert érvek nélkül érzelem alapján megy a dolog!

    Mondhattam volna azt is hogy dobjatok egy Discord címet aztán lehet élőben is érvelni de ezen vagytok leragadva hogy WN8 ami kb 2017 be értékes volt. Olyan játékon vitáztok aminek a legnagyobb Twitch streamerje csinált petíciót hogy sz r amit képvisel a WG játék címszó alatt, és ti még mindig a WN8 on kattogtok. Más apró részletekbe nem mennék bele hogy megy a tryhardolás ilyen 20 éves korosztálynál és ők a valakik, klán booster + booster + prém acc al megtolva a gold spamet, aztán ha ezeknek a nagy WN8 aknak egy standard accal kéne tryhardolni meg menne a fintorgás. Valahogy az unicum nem kompatibilis a klán nélküli standard accal, poénból nem? Egy olyan játékban ami a szórakoztatásért van és a kikapcsolódásért van kitalálva. Sok ilyen emberkén végigmentem akik azóta abbahagyták mikor akkoriban épp ők voltak az aktuális tryhard 4K WN8 huszárok.

    Ezért nem viszem tovább a vitát mert levegőnek nézitek pont azt ami eldönti a vitát mert érzelmi alapon nem felel meg a gyerek lelketeknek!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák