Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hulp01

    senior tag

    válasz aginor #220183 üzenetére

    A szerepkörnek való megfelelésért járó xp az egyik legnagyobb marhaság a rankeden. Egy csomó tank azért kap xp-t, hogy sebzik. Én meg spottoljak a Progettoval.
    És igen, a győzelemre való hajtás itt is. Tegnap csak úgy ránéztem az egyik ellenfél arty játékosára. Div2 Rank6-on állt éppen. 1500 átlagsebzéssel 51%-os winrate-je volt. Nekem 1800 felettivel 46%. Tegnap is azon küzdöttem a legtöbbet, hogy egyáltalán ne veszítsek chevront, mert folyamatosan jöttek a vesztes csaták. Sokszor van az, hogy vesztes csatában vagyok második-harmadik. Ez azért szívás, mert egyből két chevron veszteség ahhoz képest, mintha nyernénk. Nem igazán megy jól ez a rankedezés, de azért ez a fos winrate sem indokolt.

  • kchryss

    addikt

    válasz aginor #220183 üzenetére

    #220188 hulp01
    Ennél többet pedig már nem engedhetnek. Így is rohadt sokat könnyítettek az első verziókhoz képest. Mindegyik évben úgy módosultak a szabályok hogy egyre kevesebb teljesítmény kellett a haladáshoz, egyre könnyebb volt végigmenni rajta.
    Amíg arról szól a játék hogy két csapat van, az egyik nyer a másik veszít addig muszáj a veszteseket büntetni a győzteseket pedig jutalmazni. Az első ranked szezonokban a vesztes csapatból például senki sem kaphatott stráfot.
    QB csinált erről videót másfél éve: Ranked Battles are GARBAGE in World of Tanks
    Ő például teljesen ki volt akadva ezen hogy a vesztes csapat is kaphat stráfot és nem a nyertes visz mindent. Tudjátok hogy sokszor nem szoktam egyetérteni vele, de azért sok mindenben igaza van ebben a videóban. Ha nem jár sokkal rosszabbul a vesztes csapat mint a győztes akkor nincs motiváció a győzelemre, akkor mindenki a döntetlenre játszik és végtelen kempelésbe fullad az egész. Már most is több a kempelés mint régen volt és ez csak annak köszönhető hogy vesztes csatában is lehet stráfot szerezni.
    Szerintem a mostani stráf rendszerrel nincs nagy baj, nagyon nem lehet ennél jobbat csinálni. A jelenlegi rendszerben 50% wr alatt is jól haladhat az ember mert győztes csatákban átlagban 1 stráf felett hoz, vesztesekben meg átlagban 1 alatt veszít.

    A bónusz csatákra már nem emlékeztem mit mondott QB, de abban is nagyon egyetértek vele. Ezek a bónusz csaták teljesen feleslegesek az egészbe. Idióta megoldás, teljesen ki kéne venni őket.

    szerk. Haha most néztem meg újra ezt a QB videót mekkora már a végén a fizetős játékos bemutatása. Randomban van 40% wr-je és 1000 átlag sebzése rankedben meg hirtelen lett neki 70% wr-je meg 3000 feletti átlag sebzése. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák