Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz ooloo #190601 üzenetére

    A legtöbb erre tévedő eleve torokharapósan érkezik, amolyan facebook csoportos mentalitással, hogy sz@rszemét wégé, elcsalja az összes csatát, hülye az összes csapattárs, csak én nem, mi az, hogy nem spotolom fel, amikor már a harmadikat lövi belém, bugos sz@r az egész, meg hasonlók. Aztán amikor leírjuk, hogy kb mi hogyan történhetett, vagy kérünk egy replayt, hogy ugyan már segítsünk kinyomozni, mi történhetett, akkor meg megsértődnek.
    Persze nem csak ilyen van, de sajnos elég általános. Nem tudom, ilyen vérfrissítésre szükség van-e?
    Azt sem mondom, hogy néha nem arrogánsak, vagy bunkók az itteniek, de szerintem összességében normális a csoport hangvétele, leszámítva néhány hevesebb vitát.
    A konkrét esetet nézve pedig, ha köcsögök akartunk volna lenni, azt írtuk volna, hogy ha már nem játszik egy ideje a játékkal, és a konkurencia jobban bejön neki, akkor minek jön ide szítani a feszkót? Ehelyett megpróbáltuk elmagyarázni neki, hogy rosszul értelmezi a pay-to-win fogalmát. (ami egyébként szintén jellemző a facebook csoportokra). Én annyira ilyen vérfrissítésre sem vágyom.
    Nem kell szeretni a wg-t ahhoz, hogy valaki ide kommenteljen, szerintem mindenki szerint vannak ordító hibák a játékban, és a fizika is képes furcsa dolgokra, de nyilvánvaló fassságokat legalább nem hozzunk ide!
    Peace! ;) :R

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák