Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inferno88

    őstag

    válasz Bobyjack #183464 üzenetére

    Amúgy erre még nem is gondoltam. Elindulni egyetlen 8-as tankkal FL-be. :W

    @Raysen623: Most meg is jött a kedvem, hogy elővegyem a nagy dobozt és osszak párat azzal a tengerészeti löveggel.

    [ Szerkesztve ]

    Semper fi!

  • kchryss

    addikt

    válasz Bobyjack #183464 üzenetére

    Nem is értem, hogy miért nem adnak lehetőséget több prém tank bérlésére kreditért frontline-hoz. Csak nyerne vele mindenki, még ők is. Mondjuk 1 millió kredit lenne egy 8-as prém tank 1 hétre és csak frontline-ban lehetne használni. Jelenleg csak aranyért lehet bérelni ami nem jó megoldás.
    - A kezdők nyernének vele, mert:
    1) simán visszahozná a kreditet amibe kerül
    2) 1 tank helyett végre 3-4 tankot tudnának váltogatni
    3) frontline jó terep ahhoz, hogy megtanuljanak játszani (gyenge pontok, tank irányítás, páncélhasználat, taktikai elemek mint pl flankelés, mindezt sokféle szituációban pörgősen az újjáéledés miatt gyakrabban és tét nélkül)
    4) könnyen jutnának jó legénységhez, az EBR-rel én randomban egy kört sem mentem még, csak frontline-ban játszom vele a kapott bia-s legénységgel és 4x2 óra játékkal már ki is húztam rá egy újabb skillsort prém fiók nélkül, mire vége lesz az összes idei epizódnak már lehet 5 skilles lesz a legénység ;]

    - Mi, tapasztalt játékosok is nyernénk vele, mert:
    1) ígyis-úgyis bejönne az újonc játszani akkor már ne 1 tankkal tegye ezt meg hanem többel, így ritkábban kerülne 5 percig parkolópályára és hozná ezzel hatalmas hátrányba a csapatot
    2) sokkal jobb ha frontline-ban tanulnak az újoncok mint ha élesben randomban tennék ezt, én nem is szoktam felhúzni magam azon ha bénáznak frontline-ban, csak az szokott bosszantani ha túl hamar vége a csatának miközben mehetne még sokáig, de amúgy az előző napokban elégedett voltam, mert a csaták 70%-ában megszereztem az őrnagy vagy a tábornok rangot, engem meg csak ez érdekel
    3) ha a frontline miatt gyorsabban megtanulnak játszani az újoncok annak a randomra is pozitív hatása lesz a jövőben
    4) mi is bérelhetünk tankokat így tesztelhetnénk hogy megéri-e megvenni, mennyire áll kézre, vagy lehetne azért bérelni mert legénység kéne valamelyik ághoz amihez amúgy nincs prém tankunk

    A WG is nyerne vele, mert:
    1) kiegyenlítettebbek lennének a csaták, kevesebb lenne a panasz
    2) eleve azon munkálkodnak hogy az újoncokat felzárkóztassák, ez ideális terep lenne hozzá
    3) a bérelt tankok végleges megvásárlásához adnának 15%-os kedvezményt valószínűleg többen vásárolnának ha előtte ki tudnák próbálni a tankot

    (#183467) @CirrMee:
    Egyértelműen az EBR az egyik legjobb tank ehhez a módhoz. Én is azzal játszom pedig én is utálom a kerekeseket. Ekkora pályán hatalmas előny az ilyen szintű mozgékonyság.
    Nem könnyű egyébként jól játszani velük, nem az a bajom velük, hogy opék lennének, mert nem azok. Egyszerűen nem illenek bele a játék képébe és szerintem hiba volt őket behozni. Több olyan régi motorost ismerek aki miattuk hagyta abba a játékot. :(((

    (#183465) @DVlad:
    Egyértelműen a támadók vannak/voltak előnyben frontline-ban. Pár nappal ezelőtti egyik kis patch-ben ezért módosítottak pár dolgot a védők javára. Kicsit növelték a tornyok páncélját és csökkentették annak a tartaléknak a hatását ami a foglalást gyorsítja. Azóta mintha kicsit kiegyenlítettebb lenne, de még mindig a támadók vannak előnyben szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák