Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz Chris0321 #182603 üzenetére

    Igen, közben kipróbáltam és működik az első győztes csata esetén is. :K :K

    Árulja el vki, hogy is van ez a pálya tiltólista dolog!? Azonnal beállítottam Himmelsdorfot és Párizst és kb ezt követően úgy a 7-8-ik csatára mit látok illetve hol találom magam!? Na ki találja ki?!?! Hát persze, hogy HIMMELSDORF! HOGYAN?!?!?!? :Y :Y :W

    Még valami!
    Próbáltam jó magyarhoz méltón kicsit ügyeskedni! Mégpedig azt próbáltam ki, hogy mikor kint voltam csata után és néztem a csatajelentőt, akkor támadt egy olyan ötletem, hogy vajon ki tudom-e kapcsolni a legénységi fejlesztést - hogy az XP a tankon gyűljön - és ki tudtam! Meglepődtem magam is rajta. Mivel egy jól sikerült kör volt, gondoltam az utolsó prémium adta plsu szorzót (3x) akkor rátolom mivel már így is 10K+ XP-t ért a csata és majd átváltom free XP-re vmikor. Az történt, hogy a 10K+ az ment a legényekre, viszont a 3x XP mennyiség az ment a tankra. Ha engedi kikapcsolni, akkor miért nem ment az összes a tankra, ha viszont tök mindegy, hogy csata után kikapcsoltam-e vagy sem az számít, hogy a csata kezdetekor még be volt kapcsolva, akkor miért nem ment az összes mennyiség a legénységre?!? :F

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák