Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inferno88

    őstag

    válasz jano_77 #173751 üzenetére

    Ha ilyenkor játszom, akkor arra szoktam figyelni, hogy azzal a prém tankkal legyen meg a 15., aminek a legénységét szeretném tuningolni. Elég kemény %-okat ugranak 50k XP hatására. :DDD
    Most éppen az M41 GF-re kéne rádobni, hogy minél hamarabb legyen BIA-m.

    Semper fi!

  • Antonius1978

    addikt

    válasz jano_77 #173751 üzenetére

    Valtsa at a hoher, en mostmar tobb penzt nem koltok a jatekra, kivetel majd veszek 1000 aranyat, hogy felszerelest tudjak leszedni, kezdem unni a jatekot, ujabban nagyon ritkan dob ossze normalis jatekosokkal, akik tudnak helyezkedni a palyan...vagy lemming csapat van, vagy pedig gyava banda, akik nem mernek tamadni, vagy tamogatni engem, ha megindulok.
    Az utolso emlekezetes csatamat 1 hete jatszodtam, a T-44-el, 15:13-ra tudtunk nyerni csak, vagy valami ilyesmi, na azt elveztem :D
    Persze, volt meg par jobb korom ilyen-olyan tankkal, ahol mondjuk lesebeztem a sajat HP-met avgy epp a duplajat, vagy kilottem 3 artit stb, de ezek csak amolyan rizikos, de bejovo veletlenek voltak...
    Ti, akik egy csomo penzt beleoltetek a jatekba, gondoltatok arra, mi lesz, amikor kipurcan ez az egesz online tankozas? Hisz megcsappant a jatekosallomany, valamint szerintem sokan abba is hagyjak, mert egyre unalmasabb, egyre kevesebb sikerelmenyt konyvelhetnek el (ezek 1 reszet a prem tankok okozzak, tul sok OP szar van mar a jatekban), engem ujabban az EVEN90 torpefelderitok idegesitenek, nem eleg, hogy nagyon OP az alcajuk, meg tarasak is, kb 3x200 sebzessel? Aztan a 8as Progetto, szinte csata sincs, amiben ne lenne belole 1-2, ujabban meg 2-3 arty is van a jatekban, milyen fasza, amikor Maussal betesz nyilt palyara...Na de eleget panaszkodtam, meg szerencse, hogy nem koltottem el egy vagyont, es ha majd koltekezni akarok, akkor inkabb a kedvenc jatekaimat fogom megvasarolni a GOG-on, hisz az mindig az enyem marad, es barmikor elovehetem ha jatszani akarok.A WOT-ban csak akkor koltenek ujra, ha bejonne a premium 40/43M Zrinyi, vagy a 44M Tas, de arra varhatunk asszem :F

Új hozzászólás Aktív témák