Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chris0321

    addikt

    válasz BÁ Nutrition #168835 üzenetére

    sef nem igazán szokta elmondani mit miért tesz és egy beképzelt *******. Tanulni pedig így nehéz valakitől.

  • Antonius1978

    addikt

    válasz BÁ Nutrition #168835 üzenetére

    Azert zavar az angol, mert ruhellek minden nyelvet, ami nem magyar :DD (azaz ott tartok, hogy a jobol is megart a sok, a tarsam roman, egesz nap romanul beszelek vele, mert magyarul csak karomkodni tud, meg par szot, a tobbiekkel angolul nyomom, hetente 1x magyarul a szuleimmel beszelek, meg esetleg ha osszeturok a raktarban azzal a 3 emberrel akivel tudok esetleg par szot magyarul valtani...amugy hogy a rakba ne zavarna az angol, egy hogy nem tetszik maga a nyelv zeneje, nala meg a roman is sokkal szebbnek tunik, aztan az itteni angolok olyan raccsolo tajszolassal beszelnek, hogy jajj mamam)

    A Pattonnal mar elmagyaraztam prv-be, hogy miert tettem ra radiojel erositest, mert ugy en is latom azokat a tankokat, akik a radiokoron belul esnek, amugy nem tudok kiosztani annyi skillt, mert meg csak 2 sorosak a legenysegi skillek.Amugy lehet hogy az elejen elcsesztem a legenyseget, de vedd figyelembe, hogy akkor sokkal tajekozatlanabb voltam a skillek felmereseben, es hat nem resetelhetem csak ugy nyakra-fore a legenyseget, prem nelkul eleg nehez visszahuzni oket egy normalisabb szintre arany nelkul (mondjuk most vannak tartalekok, de akkorjaban meg nem volt ilyesmi).

    Chris0321 hat ha o nem magyaraz, akkor hagyom is a fenebe, az alapokat jol tudom, a gyange pontokat is ugy altalaban, nekem masra volna szuksegem.

    e-newsee nekem az a dolog tetszett Jano modjaban, hogy epp olyasmit mutatott, ami szerintem segit, azt lattam, hogy a terkepen, a tankokat jelzo karikak egyben diagramkent is szolgalnak, igy latni lehet, hogy mennyi elete van az adott tankoknak, ez szerintem epp arra jo, amit regebb emlitettem, hogy ebbol nagyjabol latod, hogy oda kell-e menj, vagy sem, ahol a mienkek bajban vannak.

    Flash Gordon hat en meg nem ajanlanek komoly prem tankot senkinek (foleg nem rohadt dragat), amig nem megy legalabb 5000 csatat es el nem eri az 5-6-7 szintet, Utanna mar bevallalhatja...1-4-es szintig altalaban meg light tankokkal futkaroznak a jatekosok, 5-6-7es szinten mar barmelyik tipusbol kifejleszthet 1-et 1-et, hogy szokja a lightokat, medeket, heaviket, TD-ket stb.Ha egybol vesz egy 8as-t azzal csak szerencsetlenkedni fog, ahogy nagy altalanosagban latjuk azoknal, akiknek keves csatajuk van, de anyagilag megengedhettek maguknak, mert T8ban mar nem light pancelt kell atloni, kell ismerni az ellenseges tankok gyenge pontjait, es azt csak ugy tudja majd megtanulni, ha fokozatosan halad felfele, legalabbis en igy voltam. (nem hinnem, hogy csak ugy, 1300 csata utan megnezegeti a rengeteg tankot, es be tudja magolni mindegyiknek a panceljat, egy oldalt nezegetve, mikor nem ismeri a tankok neveit, nem tudja melyik nemzethez tartoznak, milyen tipusba stb, ezeket fokozatosan tudja csak megtanulni, ahogy egyre feljebb lep szintenkent)

Új hozzászólás Aktív témák