Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz phoenix1989 #168760 üzenetére

    Igen, valoban nem vettem figyelembe a hozzajarulast, de Khryss kepleten lattam hogy olyan is van.
    Mind1, arra torekedj, hogy csinalj 1500 sebzest minden csataban, es +500 spot/track sebzest, ez akkor elobb-utobb meglesz, ha annyira vagysz ra ;] :DD

    UI: talan a gunmarkot is ugy kellene szamitsak, mint mas medaloknal, hogy amikor elersz x mennyiseget, megkapod.Akkor a noobok is orulnenek az 1,2,3 gunmarknak, mert ha sokat jatszananak, ok is elerhetnek.
    De mondjuk ennek gondolom epp nem ez volt a celja, hanem az, hogy a tokos jatekosok megmutassak, hogy mit tudnak.Akik free xp-bol tokeletesre huznak egy tankot, aztan aranyloszerrel bujkalnak, hogy nagy sebzesatlagot csinaljanak, ez is olyan dolog, hogy nincs semmi ertelme...
    Csinalj 3 gunmarkot az elso sorban harcolva, 10 meteres lotavrol, arany nelkul, es akkor valoban megerdemled a 3 gunmarkot, addig nem...az mar valoban megmutatja, hogy te kivalo WOT szakerto/szakember vagy, de amig nem igy van, csak onamitas.Uff, beszeltem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák