Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h1mpi

    nagyúr

    válasz jr1994 #165319 üzenetére

    Mondjuk én nagy artys vagyok, de itt még Nekem se jut eszembe vele játszani, annyira lehet élvezni egy lightot vagy egy Scorpion G-t :K

    Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz jr1994 #165319 üzenetére

    és?

    Én pl akárhogy nézem, azt vettem észre, hogy még mindig igy tudok igazán hatni a saját csapatomra, hogy szarrá lövöm artyval azokat, akiktől fosnak, márpedig mindegyik fosik még a légypapírtól is. Nem mennek ki senki elé, nem flankelnek, csak állnak, és várják, hogy majd más bemegy a bázisra foglalni/védeni, amit ha mégis megteszel, akkor a jutalom az pont az, hoyg a sok kemper köcsög szénné lő. Igy legalább ösztökélni lehet valamennyire őket, hogy a kishp-s tankokat néha kilőjék.
    Ha megyek az élvonalban, sokszor lemaradnak, nem indulnak, egyedül hagynak, mert beszarik.

    És, ami a legjobb, nekem édes mindegy, a captain/major rank rendszeresen megvan, és naponta1-2 alkalommal a general is összejön, akár artizom, akár mással játszom. De azért rohadt idegesítő, hogy rengetegszer vesztünk, mert képtelen akár csak beállni a capkörbe, hogy overtimeba menjünk. Nem, ők várják a falatot, valaki úgyis jön. 15 perc alatt csak össze jön egy lövés...

    Ráadásul, mint irtam, még artik között is azt látom, nem esik le nekik, hogy 3*3as térképen vagyunk. Brutális milyen szögekben lehet beejteni a lövedéket, csak kicsit gondolkozni kell vele, hátrébb menni, szögeket kiagyalni, és lőni! 1300m gyakorlatilag beteszed majdnem minden mögé a lövedéket, mindennek a tetejére, és elég szépen lehet olyankor betalálni. Az előbb egy IS-3nak 8 criticalt lőttem, csak egy lövést kellett nekik bevinni még. (de kár, hogy nincs részletezés, hogy miket is lőttél, megnézném, miket offoltam neki.) És ez egy 1300+ lövés volt, és rengeteg ilyet lövök. De csak azért, mert mozgok a csatával, csatához igazodok. Sokadik olyan artit láttam, pont az előbb, hogy ledobta a gép, egyből csak célzott, és fel se tűnt neki, hogy gyak a frontvonal közvetlen mellette volt már. Ugyanez az objectivek esete. Valami lövi, de senki nem megy oda, se védeni, se spotolni, mind kempel. Volt olyan, hogy a light besunnyogott, és leszedte az objektivet, mire sikerült kiszednem egy mákos lövéssel/valaki végre odavonszolta a seggét.

    És igen. Én is élvezem, és néha én is kur***nyázok, mikor az arty betol mindent rám, de nem sirok állandóan. (Engem jobban zavar a goldammo, egyszerűen nem fair, mig arty ellen lehet mit tenni, lehet vele élni, meg lehet szopatni. De eddig ezt csak nagyon kevés játékostól láttam, hogy figyelnek, és ott vannak fejben, és gondolnak az artyra is. Ők azok, akiket artyval nem tudok, max stunnolni.)

    Csak pár példa, mennyire nem mennek:

    Cap A: hegyoldal. IS-3al és Löwe-vel is fel kellett másszak, és betolni a fent kempelő skorp+t-44+spagetti tankokat, mert a mieink nem mennek el addig sem, hogy akár csak spottolják ezeket a papirvackokat.

    Cap B hagyják, hogy oldalba támadjanak mindkét irányból. És csak lesnek. Nekem kellett löwevel lemenni a hegyről, és eltakaritani a partvonalat leválasztó határ jelölésnél kempelő ellen löwe-t, skorpot, m41 GF-et.

    Cap C, rendszeresen hadják az ellenfelet bekempelni, szinte nincs olyan csata, hogy ne az lenne az utolsó befoglalt sáv. Ide már artyval segitettem be, pofán vágni az ellent. Spagettik imádják.
    Közös pont mindegyikben az, hogy legtöbbször a mieink csak várják a galambot. Mintha egész nap rendelkezésre állna. Sokszor a csata csak azért kerül megnyerésre, mert az utolsó pillanatban sikerül behúzni egy capet, vagy megfoni egy ellent, mielőtt kilövi az objektivet.

    És a legszebb, hoyg szívem szerint ELC90eznék, de nincs értelme, ha mindenki csak sunyit. Napok óta nem játszottam lighttal, és már a lorr155-51ből kihúzva a 9es BC155...
    És most meg én sirok..................... :))
    inkább megyek OSX-et hekkelni. :)

    [ Szerkesztve ]

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

  • Jokerdapro

    senior tag

    válasz jr1994 #165319 üzenetére

    Igen ráf@snak az emberre tudod ez az undi spg a játék része, ugyanolyan tank osztály mint a többi... Nem beszélve arról hogy van arty csapás meg légi támogatás, vagy az nem zavar? :U Én maximálisan Plasticbomb mellett állok, ha neki artyval van kedve menni miért ne mehetne azzal? +1 grátisz randomban jó pár pályán kb használhatatlan az arta (ensk pl instant villantnak, párizs, himmelsdorf... :W ) De nem is értem miért tépem meg töröm magam, mindig jönnek a "ticsukbe azartát" emberek...(<---- mind mind magánvélemény :K :U )
    #béke

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák