Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz Dr.Én #111212 üzenetére

    Nem fogok utánanézni, hogy milyen játékos lehetsz, de hacsak nem vagy masszívan kék statos ilyen Cromwell, T20, Comet-szerű tankokkal, akkor én inkább a CDC-t venném a helyedben. Nem olyan szép, nincs rajta fasza festés, de ha az ember kicsesz az ablakon ennyi pénzt, akkor legalább azt a sikerélményért tegye, a CDC pedig, ha nem is mérföldekkel, de érezhetően jobban kezelhető medium.

    (#111211) +SoulRiever-: E5-öt most visszavettem, mert olvastam a sok sírást a buffja miatt, hát... nem mondom, hogy nemi erőszak szokott folyni amerre járok vele, de mindenkinek könnyebb lenne, ha letolt gatyával jönnének az E 100 meg IS-7 játékosok. :D Néha már azt érzem, hogy csak az időt húzzák, belőni nem tudják, inkább elbújnak, meg elfutnak és akkor lehet kergetőzni...

    [ Szerkesztve ]

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

  • jano_77

    nagyúr

    válasz Dr.Én #111212 üzenetére

    T1 HT a játék egyik legjobb tankja szerintem a saját szintjéhez mérve! Jelenleg 90%-nál tartok, szeretném majd egyszer elérni a 3 csillagot vele - ez lenne az első ilyen tankom.
    M6 is nagyon jól használható, de szerintem nem annyira jó mint a T1 HT saját szintjén.

    (#111246) Veatta: hogy a retekbe van ez? nekem tegnap 2800+ dmg és 2-3 killre sem adta meg az 750-et! Volt egy 749-es köröm! :U

    Nekem tegnap kb 10. csatára adta meg a 750 XP-t, de lehet több is volt, már annyira ideges voltam, hogy lehet rosszul számoltam. :W Én is ott tartottam mint rlazol, hogy feladom az egészet és csak a sebzést gyűjtöm a Type61, WT Pz IV párossal. Végül csak összejött.

    EZ meg MI?!? Cseppet sem TD-nek néz ki, sokkal inkább egy heavynek!? :F

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák