Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rlazol

    addikt

    válasz Lanash #104405 üzenetére

    jozefgucci1: sry! az értő olvasásal nincs gond, de vhogy most nem vettem észre, h korábban is írtál már a témában - talán mert új hsz volt a kérdés? sry! :B

    Lanash: lassú víz partot mos. két hónap alatt elég messze el lehet jutni, ha ráfekszel egy ágra, de pl a 213 light csata alapján, játszol egy tnkkal azután, h a kövit kifejleszteted ugye? Ami tök jó, mert tanulod a pályákat, csak ugye a gyors haladást nem támogatja :D Érdemes elszöszölni az elején, mert rájössz, melyik ág fekszik, melyik nem.
    Ami a prémiumot illeti: gyorsítja a fejlesztést (nem a fejlődést!) de nem létszükséglet.

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

  • zodo

    nagyúr

    válasz Lanash #104405 üzenetére

    Szia!

    Május óta játszom és nekem nincs ezernyi tank a garázsban de több ágat is megpróbálok húzni egyszerre, kisebb-nagyobb sikerekkel.
    Első nekifutásra is a Szovjet ágat kezdtem, itteni javaslatra és ennyi csatával mint amennyit letudtál már meg volt az V-ös tier tankom de igen rossz statisztikával viszont addigra volt némi pályaismeret.
    Új fiókot hoztam létre 08.20-án az említett alienes kóddal amiért kaptam 10 nap prém fiókot, prém tankot, aranyat. Szerk: Talán egy héttel csúsztam le a wg szülinapi, ajándék prém tankról
    Szovjet ágon a telepítés után kapott MS-1-el indultam és a továbbiakban T-26 => T-46 => T-28 => Kv-1
    Kérdés hogy neked melyik tank típus játéka tetszik mert ez három LT, egy MT és végül HT
    Újra kezdés után az V-ös KV-1 -ig 3 nap és 131 csata után jutottam úgy hogy közben Brit II és Német III tier-ig haladtam.
    Nem emlékszem konkrétan a fejlesztések menetére de statisztikai oldalak szerint MS-1-el egy,
    T-26-al négy, T-46-al negyvenkettő és T-28-al ötvenhét csatát mentem a KV-1-ért.
    Ezzel nem azt mondom hogy kezdj új fiókot hanem csak a saját történetemet írtam le, némi korábbi ajánlással mert a KV-1 egy jó nehéz tank gyakorolni, néha - néha öröm szerzésre. :)

    Hamar fel lehet jutni az alsó kategóriákból az V-ös szintig csak rutinnal, kitalálva mit is szeretnél elérni és arra összpontosítani.

    Első három napom képekben... most sem vagyok jobb játékos statisztikailag de már nem annyira érdekel mint korábban.
    Beletörődtem. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák