Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chris0321

    addikt

    válasz GeneraL_XTX #20388 üzenetére

    A KV-1S egy nagyon jó kis tank, nem szabad lebecsülni. Én még kezdő koromba fejlesztettem ki és akkor rossz volt vele a statom, előtte csak a német ágon haladtam. Miért? Mert nagyon furcsa volt a 122mm-es ágyú tier 6-ban. Lassan tölt és céloz és a lőszer is drága. Aztán később benne volt egy akcióban, mikor jól lehetett vele keresni és visszavettem a kreditért és, hogy javítsak a statomon. Most, hogy már bőven van tapasztalatom az alatt a pár nap alatt amíg használtam meredeken emelkedett a sebzésem és a győzelmi arányom is. Meg kell szokni az ágyút, ha megtanulod használni egy nagyon jó kis tankod lesz. Nekem a T-150 nem jött be.
    Ha tudni akarod neked melyik fekszik jobban akkor menj fel a tesztszerverre és próbálgasd végig. Ne csak ezt a két tankot, hanem tier 10-ig. Az IS is jó, az IS3-at nagyon szerettem, az IS-8-at most hajtom már amikor van kedvem és időm még játszani. Már csak az IS7-et kell kifejlesztenem. A máik ágon a KV-3-is jutottam el, a KV-4 kifejlesztve de mivel megvan az IS-4 nem olyan fontos számomra az az ág, majd később azt is befejezem.

Új hozzászólás Aktív témák