Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • magyargyerek

    tag

    Nem akarok ezen a témán folyton rugózni de sajnos az "elmaradt" játékélmény miatt kell foglalkoznom ezzel
    . Friss eset az enyém halgassátok meg. Még hogy nincs manupuláció? Vettem egy AMX M4-49 prém tankot. Azt a témát hogy ki költ és ki nem hagyjuk...Az új tankkal meglepetésemre egy hétig folyamatosan Top felülre rakott be! Már szinte szokatlanul éreztem magamat mert nem vagyok/voltam ehez szokva. Általában szívat a játék folyamatosan -2 szint az amit megszoktam. Szívat mert úgy van beállítva hogyha elkezdel húzni egy stock tankot akkor rá akar venni a játék hogy költs! rá és úgy a barátod lessz. A prém tankért meg valahogyan amiért megvetted "hálás" a Wot. Jó a besorolásod mert irányított. Na letelt az egy hét és most már találkozgatok tier 9-es tankokkal is. Amúgy maga a tank sza**rrá keresi magát mert 2-3 betalált lövéssel is garantáltan hozza az 50-60K bevételt. Ha vesztes a csata akkor is nagy pénztermelő. Másik: nem vagyok jó játékos 49,4 a statom. A legtöbb csatát magasan a T34-el mentem. Mégis miért 53% ezzel a tankkal az arányom? Nem is szeretem ezt a tankot amit meg szeretek a Chatioteer-t azzal 46 % vagyok. Ja hogy azt végig húztam, a stock állapottól kiszenvedve. És még nincs belenyúlva a játékba?

Új hozzászólás Aktív témák