Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz zozyk #173758 üzenetére

    Nekem csak addig volt hobby, amig T1-4ben agyatlanul lovoldoztem, addig elveztem, utanna mar megtalaltam ezt a forumot, kezdtem okos(k)odni :DD , legyen Master jelveny, gunmark meg ilyenek, jo statisztika, stb, ekkor mar nem az elvezetre ment, hanem egy rakas gorcsolesre, hogy meglegyen ez a tank, az a tank, legyen jo legenyseg, legyen ez, legyen az, ne romoljon a statisztika stb (mindenki okosabbnak, szebbnek es jobbnak akar tunni masoknal, emberi tulajdonsag :DDD )
    100 jatekod van es nem jatszod oket ujra? Keress olyan jatekot, amihez sok modot keszitenek, es hosszu idore le leszel kotve :D
    Pl Stalker sorozatok (mindegyikhez rengeteg mod van, jopar le is van magyarra forditva), Fallout 3 es tarsai, Elders Scrolls, Heart of Iron, Crusader kings, es orok eletedre el vagy latva, valamint ott a sok lovoldozos is :D

    VK 45.03 az nekem is megvan, a Panther M10 mellett azt mondom a legjobb vetel volt a WOT-ban, csak epp mar nem hatekony, valami 1000 atlagsebzesem van vele, mondjuk a spot damage nagyobb, mert 460 meterre lat legenyseggel es felszerelessel.

    Jano, meg mindig meprobalhatsz tuladni rajta, jobb kesobb, mint soha :D
    Szerencsere engem sok minden le tud kotni, a tankozas mostmar nem annyira, habar meg azt a celt, hogy meglegyen a 10-es amcsi neheztank E5, es a 10es ruszki 430U med, azokat meg megcsinalom (meg esetleg a light tankokat, de azokhoz is kell 1 ev), es utanna mar csak hebe-hoba fogok jatszani, amikor kedvem szottyan.
    Rengeteg mas jatek van (amiket feljebb irtam), ha meg a jatekot is unom, akkor nekiugrok sci-fit, fantasyt olvasni, a magyar iroktol, ok sem maradnak el nagyon a mas nemzetisegu iroktol, csak epp nem ismertek a nagyvilagban, de egyes regenyeik nagyon faszak.

Új hozzászólás Aktív témák