Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz dokee78 #167723 üzenetére

    Azert a te donteseid, ismereteid, donteshozatalod egy adott helyzetben nagyban befolyasoljak a nyeresi aranyt.
    Ez a jatek olyasmi mint a sakk (az utalom, mert nem tudok jol jatszani), sok aga-boga van, rengeteg tenyezo, es abbol alakul ki a vegeredmeny. Hiaba utod te le sakkban az ellenfel sok babujat (ez mondjuk legyen a sebzes a WOT-ban), ha o mattot ad neked (bedaraljak az egyik oldalt es bekeritenek, vagy kilovik a kulcstankokat, amin all vagy bukik a csata), te kozben meg sebezhetsz, de ha mar atbillent a merleg az o oldalukra, az azt jelenti hogy valamit elcsesztel/elcsesztetek, es kampo, elveszitettetek az adott merkozest.
    A nyeresi arany nalam egy olyan merce, ami azt mutatja, hogy hanyszor volt jobb a te csapadod, hanyszor hozott jobb dontest, kozottuk te is, mint az ellenfel, hanyszor volt jobb a strategia, helyzetfelismeres, megoldas.
    Nalam ez szamit, es ha osszehasonlitod magadat velem (ezen a neven futok a WOTban is), latni fogod, hogy egy rakas tankkal alacsonyabb a sebzesem a kelletenel (jo, ide most beleszamit az is, hogy mondjuk 7essel sokat voltam 9es csataban, es ott kevesebbet, vagy szinte semmit sem tudtam sebezni, de mikor 7essel 7es csataba rakott, akkor ott arattam, es a 2 db, 1 jo, 1 rossz csata kevereke az atlag), de viszont lehet hogy olyasmit csinaltam, ami hasznara valt a csapatomnak, azaz a mi oldalunkra billentette a merleget, pl a 7es tankommal ramasztam egy 9esre, parszor esetleg sebeztem, es o kilott, de amig o velem foglalkozott, a tobbiek kilottek, es a mi csapatunk veszitett egy 7es tankot, ami eleve nem sok vizet zavart, de az ellenfel egy 9est veszitett, ami mar a mi elonyunket szolgalta, es emiatt nott az esely hogy mi nyerjuk a merkozest.Remelem leszurted, hogy mit akartam mondani, meg ha en nem sok vizet zavartam is, de a tetteim befolyassal voltak a csata alakulasara, ezaltal megnyeresere.

    popey37 talan szamit, de kerdes, hogy hogyan ered el az atlagsebzest (allando atlagsebzest, mint az unikumok), az elso sorban harcolva, vagy mint az unikumok, akik kihasznaljak a nagyon jo tankokat, a palyaismeretuket, a spotrendszert, a nagyon jo legenyseguket, az aranyloszert stb, es altalaban hatulrol lovoldozve dontik el a csatak kimenetelet, az elozoleg felsoroltak fuggvenyeben.Az is szamit, hogy te mikor es hogyan szerzed az atlagsebzesd, akkor-e, mikor mar az ellenfel folenyben van, es meg te is tudsz loni parat pluszban, mert beallsz egy jo helyre, vagy jol elbujsz a hatso bokrokban, es a tamado hordaba meg joparat belelosz, de eluszott a meccs.En altalaban a hadaszati ismereteimet fejlesztem, azaz hogy jo donteseket hozzak, nalam nem mervado a sok vagy keves sebzes, nekem az szamit, hogy ki gyoz.

    xAttilax nekem sincs meg rengeteg tankkal az atlagsebzes, de mondjuk zold, netan sotetzold a WN8am veluk, az azt jelenti, hogy az alacsonyabb sebzesem ellenere (sajat HP alatti sebzes) azert megis letettem valamit az asztalra a csapatnak, nem?
    Ahol sarga es narancs vagyok, ott mar en sem mutattam fel semmi nagy eredmenyt, sem sebzes, sem hadaszati teren...eppp a ketto hianya adja nalam is a kisseb nyeresi aranyt (mondjuk van par kivetel, az 1 jo , 1 rossz csata atlagot figyelembe veve)

Új hozzászólás Aktív témák