Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz Kean_Sorbo #14459 üzenetére

    Ha elolvastad figyelmesen, amit írtam, akkor én is azt mondtam, hogy lehet velük trükközni, csakhogy tipikusan a befejző szakaszban vagy ha nagyon kezdő az ellenfél és TD-vel egyedül mászkál nyílt terepen, de ez nem jellemző.

    A legtöbbször lehet ilyen okosakat kitalálni, de ha az oldaladat mutatod neki, akkor véged, ha elkezdesz közelharcolni, akkor meg leszed a többi ellenfél, úgyhogy ez mind szép és jó, és én is ezt írtam, csakhogy nagyon korlátozottan alkalmazható.

    Egyébként én már számítok a sunyi hátba támadókra és néha szántszándékkel megmutatom magam, aztán várom a hátbatámadó sunyi medeket meg könnyűeket és kapják az áldást. Azt a meglepett arcot :)

    minden TD-men van kétágú és 100% kamo skill, festés, álcaháló, úgyhogy két medet is le szoktam kapni, amikor jönnek nagy boldogan, hogy most de jó lesz, mert bekerítettek, persze ilyenkor figyelni kell a másik irányra is, ahonnan általában a nehéz tank jön, dehát minden nem mehet könnyen

    annyira kiszámítható ez, komolyan mondom, 80-90%-ban valaki megpróbál a hátamba kerülni és legtöbbször rajtaveszt

Új hozzászólás Aktív témák