Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    válasz BÁ Nutrition #118790 üzenetére

    Nem akarok a pénztárcádban turkálni, de fizess elő prémiumra és sokkal kezelhetőbb lesz az anyagi helyzeted. Nem ismerlek és a körülményeidet sem, de azt elmondom, hogy nekem miért van prémium előfizetésem:
    0. Mert noob vagyok és így gyorsabban fejlődök + vastagabb a bukszám is... :)
    1. Nem dohányzom
    2. Alkoholt csak kétnapos ünnepek alkalmával iszok (ha iszok)
    3. Nem csajozok (mit is szólna az asszony... :F )

    Csak az amit a fenti három ponttal megspórolok (vagy inkább amit arra költenék) jóval meghaladja a havi prémium költségét. Úgy gondoltam, hogy öregségemre ennyi jóságot megenged(het)ek magamnak. 1999. óta van komolyabb PC-m, azóta úgyse nagyon költöttem játékokra (Psszt! A BSA meg ne hallja! :B ), így ezzel mosom kicsit tisztábbra befeketedett lelkiismeretem...

    A prém előfizetés mellé mondjuk jól jön még egy jól kereső tank is. Nekem még szerencsém volt, mert hozzájuthattam a JT88-hoz, aki ellátja kreditéhes garázsomat, így elmondhatom: nem vet fel ugyan a gazdagság, de amire nagyon költeni kell, arra mindig jut egy kevés...

    [ Szerkesztve ]

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák