Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz jagada #104901 üzenetére

    Sajnos nekem elég gyakran van ilyen felállás, hogy az enemy-nél kékek, s.zöldek, nálunk meg citromok jó esetben, de inkább narancsok és egy-két zöld van rajtam kívül a csapatban. Nos ilyenkor pár pillanatig nagyon dühös vagyok és egy F..k WG azért befigyel a chatbe, de aztán próbálok arra figyelni, hogy mielőtt ledarálnak, minél több sebzést tudjak kiosztani, mert szinte biztos a vesztés. :U :W

    Tegnap olyan leosztást kaptam - ha már itt tartunk - , amilyet az eddigi közel 22.800 csatám alatt talán sosem!
    Mindkét csapatban szinte heavy tankok és T10! 30 tankból 27 T10 heavy volt, nálunk volt egy arty, a túl oldalon pedig az artyn kívül még volt talán vagy TD vagy med! Nem kicsit volt fura mindenkinek, ez a chatből rögtön kiderült. :D Tapasztaltatok már ilyet? Ez vmi bug lehet az MM-ben vagy mitől lehetett?
    Képet du tudok feltenni, mert az otthoni gépen van, de lefotóztam, mivel ilyet tényleg nem láttam még. :N

    Amúgy az utóbbi időben csak napi 10 csatára van időm és azt kell észre vegyem, hogy ez jót tesz, mert kevesebbet idegeskedem és vmiért a játék is jobban megy. Lehet, hogy utána kezdődik mindig a leszálló ág!? ;]

    (#104941) nyunyu: nem tudnak újat csinálni, mert a dodó számolása elviszi az erre fordítható időt. ;]

    (#104942) ollie: intézd el WG-nél, hogy lehessen adni-venni és megbeszélhetjük. ;)

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák