Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LK

    addikt

    válasz Tüzi #48892 üzenetére

    Most erről hirtelen az aktuálpolitika jutott eszembe :))
    És a válasz igen, mindkét értelemben. Boldog rajt.... :DDD

    Egyik nap küzdünk bal oldalt mint állat. Egy, azaz egy darab legény volt talpon a vidéken, jött velem. Sokan jöttek, de feltartottuk az ellent. Tudtam, hogy meghalunk, de mint a Német katonák, kitartottunk a végsőkig. Írtam a cv-nknek hogy move pls. Nem mozdul. Már rajtunk vannak négyen. Mondom indulj. Aszonygya: ssssshhhhh.
    Hát nemsokára meghaltam. Írtam neki mindent hirtelen.... Aszongya reported. Írom neki,hogy azért mert feltartottuk az ellent, hogy ne nyírjanak ki? Néztem, nem kaptam minusz karmát,sem büntit. :)
    Másik játékban én voltam cv. Mindenhol ott voltam,mindenhol védőrepcsi,spot,segítség. Kicsaptam két cappelőt. Magas sebzéssel második lettem,engem senki sem védett, és nagy részem volt a győzelmünkben. De a játék közepe-vége óta folyamatosan vegzált egy zsebnapóleon. Ide menjek oda menjek, be nem állt a szája. Hát elküldtem melegebb éghajlatra, és meg volt sértődve. De erre kaptam a gj szövegeket a többiektől, nőtt a májam. :)
    Szóval érdekes emberek vannak na.

    [ Szerkesztve ]

    "óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

Új hozzászólás Aktív témák