Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz #65675776 #23060 üzenetére

    Videót már, mer annyi ilyen történik látnám, hogy mit látsz -replay emiatt kiesik!

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

  • frame>24

    addikt

    válasz #65675776 #23060 üzenetére

    Aoba:

    mikor múltkor írtad, hogy milyen fasza volt a Furutaka, és várod az Aoba-t, megint nem akartalak lesújtani, gondoltam megvárom a véleményed.

    Igen, az Aoba egy negatív váltás, és a tech tree-n lejjebb se lesz egy ideig jobb.
    Jön a Myoko, ami szerintem abban a tierben már ultra papír(-nak érződik, és nem, nem broadside-olok), használhatatlan "torp launch arc"-okkal, + szokásos lassan lövő/forgó 203mm gun. (jah, a menekülve torpedó eregetés az egyetlen használható metája, köszi)
    --> Atago tud gyógyulni és csodálatos torpedó szögei vannak, de a Myo...

    Akkor utána a Mogami-ról még FoxiestFox is azt írta, hogy fos, Ibuki nálam teszt szeró alapján visszalépés...
    Marad a távoli remény Zao, ami ilyen grind kilátásokkal nekem már nem izgi.
    _________________________________________________________________

    Más:
    Próbálgattam most a teszten a GER DD-ket és hínnye, nálam a IJN DD-khez képest sokkal könnyebben játszhatóak. Mondjuk lősz egyet, és az űrből is látnak, de akkor is, Z-23 meg a 150mm ágyúkkal nagyon büntet.

    [ Szerkesztve ]

    ▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Új hozzászólás Aktív témák