Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz Telda #223 üzenetére

    A torpedók hatótávolságát a modulok között meg tudod nézni, ha a torpedóra viszed az egeret. A különböző torpedóknak különböző lehet a hatótávja, ezt érdemes észben tartani.
    AP-nál a direkt sebzés (ami a hp-t viszi) és az ebből fakadó modulsérülés (pl. ágyú, légvédelem) nagyobb, de kis kaliberű ágyú páncélozottabb ellenfelet csak karcolgatni fogja (pl. rombolóval csatahajót nem érdemes AP-val lőni). A HE lövedéknél nagyobb az esélye a tűzgyújtásnak, de jellemzően kisebbet sebez. Próbálgasd, hogy melyik hajó melyik ágyújával milyen sebzés tudsz bevinni bizonyos hajók ellen és majd kialakul, hogy mikor melyik lőszert érdemes használni. :)
    A rombolók szerintem hit&run taktikával a leghatásosabbak, találni kell a pályán olyan pontokat, ahol sok a sziget, el lehet bújni, ugyanakkor az ellenfelek nehezebben manővereznek és ott lecsapni rájuk egy jó pillanatban. A rombolók elsődleges fegyverzete a torpedó, 1-2 torpedótalálat annyi sebzést oszt ki, mint 50-60 ágyúlövedék. Én inkább átpártolnák a cirkálókra a helyedben, az univerzálisabb. Lassabbak, nagyobbak, de több a hp-juk és a fő fegyverzetük erősebb, plusz nekik is van torpedójuk (nem mindnek).
    Prémium szerintem itt is +50% xp és pénz minden meccs után, mint a wotban.
    Pénzért vehető hajók jelenleg csak pénzért vehetőek, a jövőben jöhetnek majd akciók, kódok, küldetések, versenyek és akkor másként is beszerezhetőek lesznek.
    Ha most hajót veszel, akkor a hajót megtarthatod (legalábbis én így tudom), ha prémium fiókra költesz, akkor azt nem kapod vissza.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák