Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz MrTwister #80 üzenetére

    Elnézést, hosszú lesz, csak hogy lásd miért gondolom, amit. :)

    A játékot várom, de nem mindenáron. :)

    Én az a fajta vagyok, aki hatalmas akciókban vagy bundlikban vásárol játékot.
    Teljes áron soha. Nem sóherság, csak hát menedzselnem kell az életemet is. :) Ráadásul elég régi is a gépem, új AAA csodákkal nem is folglakozom.

    1 kivétel volt eddig, a Grim Dawn AoM kiegje, induláskor vettem "csak" -10%-kal olcsóbban. De ők ugye letettek előtte egy minőségi alapjátékot, amibe sokszáz órát beleöltem (amit EA-ban féláron vettem, mert a készítők előző játéka a Titan Quest tetszett - innen volt a fene nagy bizalmam. Nem bántam meg).

    Ez most más helyzet.
    Ez tudtommal új csapat, nem tett még le semmit az asztalra (persze lehetnek benne veteránok, nem néztem utána). A negatív értékelésektől nagyvonalúan eltekintek, mert az még az alfa változat volt.

    Szóval nekem nem ér meg 20 EURt ennyire bizonytalanra (a Vikings... is szép volt és mekkora bughalmaz bukás lett. A Wolcent se hagyom hogy a grafika elkápráztasson, nekem a játék számít :) ).
    15-öt még bevállaltam volna. Amúgy jön a Black Friday, a Christmas Sale is majd, szóval lesz majd akció, és akkor lehet hogy majd 20EUR-ra jön ki ha addig emelnek, de kockázatmentesebben vásárolsz, mert addigra lehet ki is jön vagy legalábbis bőven lesznek bétás tapasztalattal rendelkezők. Ha meg addig nem emelnek, akkor újra 20EUR alatt lesz az ára.

    Most így hirtelen ezt találtam az árról, júliusi bejegyzés, ott van köztük egy fejlesztő is válasszal.

    Amúgy azt gondolom, hogy max 25EURra emelhetik, 30 már kicsi irreális lenne. Pl. a Grim Dawnt 2016 februárjában adták ki 25EUR-ért. Mondjuk volt rajta sok akció azóta, ahogy telt az idő. Azért vontam többször is párhuzamot a 2 játék között, mert mindkettő sikeres Kickstarter után Early Access lett szóval van hasonlóság, nem csak stílusban. Mondjuk a másik csapat sokszor frissített és szorosan tartotta/tartja a kapcsolatot a communityvel, amit a mai napig becsülök bennük. A Wolcenesek másképp tettek, régen frissítettek - eltérő politika.
    Korábban írtam is valamelyik topikba, hogy eléggé kétélű a dolog, amit a Wolcenesek csináltak, hogy publikáltak pár képet néha, frissítés semmi (hiába írták hogy így lesz, sokan nem fogták fel) egyszercsak bejelentették, hogy sokmindent újracsináltak... nagy meló lesz a sok negatív értékelést ellensúlyozni. Mert sokan nem vették figyelembe hogy Alfa változat, így ment a fanyalgás a bugok, a kevés tartalom, a frissítés hiánya stb. miatt.
    Szerintem ezt remekül lehetett volna mondjuk havi 1 frissítéssel ellensúlyozni, esetleg fejlesztői videókkal, rendszeres blogbejegyzésekkel - látta volna a community a haladást, több bizakodó lehetett volna.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák