Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Okoska2

    aktív tag

    válasz Poo #31194 üzenetére

    Lehet nem irtam le ertelmesen.

    Tavoli asztallal kezelek egy szervert. Masik varosban van.
    VNC-t hasznalok az iranyitasara. Kivettem ideiglenesen a jelszot mert lusta voltam beirogatni.(Win bejelentkezesi)
    Tobb dolgot telepitettem ami utan ujrainditas kellett. Mikor minden felment volna visszaraktam volna a jelszot. Ami bekavart az a Comodo tuzfala. Az is kapott egy frissitest es amikor restart volt szepen elfelejtette a beallitasait es blokkolta a VNC-t. Tehat azzal nem ertem el a gepet. Elofordult mar ilyen es ekkor szoktam felmenni Remote Desktop-al amin termeszetesen van jelszo is. Ezt felengedte eddig mindig. Csak most mivel lusta voltam es kiszedtem a bejelentkezesi jelszot a telepitgetes idejere hiaba irom be e nevet amit kell es hagyom uresen a jelszo reszt nem enged fel. Jartam mar igy regebben de elfelejtettem D. Jelszo kell neki ami nincs. Az lenne a kerdes, hogy tudnek felmenni ilyen esetben a szerverre ha a Comodo tilltja a VNC-t es a Remote Desktoppal meg akkor enged fel ha van jelszo. Ami most nincs...

    Megoldottam a dolgot mar. Helyszinre mentem es engedelyeztem a VNC-t.
    Ha valakit erdekel IPhone-ra is van VNC. Imadom. Barhonnan elerheto az osszes gep. :D
    Jo ez a Comodo de az ilyen dolgaitol egnek all a hajam.

    Ha valki tud megoldast ezert irja le pls.. Erdekel.

    Milyen operációs rendszert használsz? - Lidocaint és szikét.

Új hozzászólás Aktív témák