Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hajraolaj1

    tag

    Sziasztok!
    Tegnap lefutattam egy AdvancedSystemCare Deep Care-t,amiben benyomtam mindent,a malwares cucctól a töredezettségmentesítésen át a disk scanig mindent.Asszem adisk scanre írta,hogy csak a számítógép újrainditása után tudja végrehajtani ,a többivel nem volt semmi gond csak ezzel és megjegyzem,tegnap még működött a gép rendesen
    De ma: Bekapcsolom a gépet,lefuttatja azt a programot 3 lépésben,utána-azóta nem indul el normálisan a gép...10 percig vár a windows indítasa feliratnál meg még vagy 5ig az üdvözöljük képernyőnél.Utána behozza a háttérképet És NEM AZ ASZTALT!Azt csak megint 5perc várakozás után hozza be,de megnyitni semmit nem lehet természetesen annyira lassú a gép.A ctrl alt delete-re is csak idők multán reagál a gép...az egeret lehet mozgatni,de a jobb gomra sem reagál szal frissíteni sem tudom,se billentyűzettel.Tegnap amugy feltelepítettem a cod 2-t (!) annak nem szabadna bezavarnia,szóval én az awc-re gondolok.A kérdésem:most mit csináljak hogy jó legyen a gép?Csökebtett módban sem tudom elindítani mert nem reagál rá semmit...mármint az f8ra...

    Szerk.: azt nem is mondtam hogy ha mindezt.végigvárom akkor kb elindítás után 20 perccel bejön az asztal a parancsikonokkal de nem tudok velük mit kezdeni plusz bejön egy ablal a következő felirattal amit ha leokézok kikapcsolokdik a gep...
    Application error: exception EExternalException in module ntdll.dll at 0003E86A. External exception C0000006.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák