Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz Hequila #33973 üzenetére

    Hali!

    Nézd, ha megengeded, hogy mindent telepíthessen az adott user, akkor az ellen nincs gyógymód...
    Én ilyen esetekben ezt a progit rakom fel: Returnil Home Free
    Ennek az a lényege, hogy telepítését követően az OS klónja fut, azaz nem a fizikai HDD-n történnek a változtatások. Megfelelő beállítás esetén, egy újraindítás szükséges, és megint egy tiszta rendszer indul. Ha esetleg érdekel részletesebben a dolog, akkor feltétlenül keress meg priv-ben, mert van pár fontos dolog, amivel tisztában kell lenni a használata előtt...

    Fire.

    UI: Én magam is használom régóta, mindegyik gépemen, XP és W7 x64 alatt is. No nem azért mert warezbubus vagyok, hanem azért a plusz biztonságért amit ad. (manapság már nincs olyan hogy biztonságos böngészés, az ember valami infó után kutatva sok oldalra téved, és bármelyiken lehet valami káros dolog). Így viszont tudom, hogy ha leállítom a gépem, vagy újraindítom, akkor egy tiszta OS fog fogadni.
    (A védelmi programokat nem helyettesíti)

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák