Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz brd #27581 üzenetére

    Ok. De nem erre gondoltam.
    Notikban is van rejtett partició mostanság már, de jelenleg nem erről volt szó.

    Ő elinditotta a C partición levő XP telepitő "könyvtár" setup.exe fájlját, és szépen felrakta az XP-t a D particióra. Közben még le is formázta a meghajtót.

    Modtam neki, h az biztos nem úgy volt, szerintem a jelenlegi fájlrendszer is ép maradt, és nem is a D-re ment az, max a Documents & Settings mappát törölte a telepités.

    Na mindegy.
    Jelen esetben különben is az volt a gond, hogy telepitéskor nem tudta kiválasztani, hogy az E meghajtóra tehesse a telepitendő oprendszert, mert fel sem ajánlotta a telepitő, és nem értette, hogy miért.
    Mivel BIOS-hoz nem ért, ezért nem is gondolom, hogy képes lenne Floppyról bootolva feltenni úgy egy rendszert, ahogy Te leirtad az előbb. :N
    Csak annyit válaszoltam, hogy XP-t CD-DVD-ről szokás telepiteni.
    Esetleg pendriveról, de az sem csak úgy megy, hogy rámásolom az USB kulcsra a telepitőt. :N
    Ekkor jött azzal, hogy ne mondjam már, hát simán megy az winchesterről is.

    Közben már megtaláltam azt, hogy hol kell állitani, hogy a következő bootoláskor melyik oprendszer töltődjön be, igy átállitottam, h a régi rendszerrel induljon a gép.

    :R

    [ Szerkesztve ]

    Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Új hozzászólás Aktív témák