Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz celf #10324 üzenetére

    Miért, lehet egyenként is letiltogatni a plugineket? Hogyan tegyem ezt meg akkor, amikor amúgy is fagy az IE? Bár néha be tudok lépni a menübe... :U
    "minden epeszu ember firefoxot hasznal" - Ház azért ez a mondat egy kicsit erős... :W Az én szerény véleményem szerint meg a Firefox nem okoz jelentős (észrevehető) sebességtöbbletet, max. annyi, hogy több bővítményt lehet hozzáadni, és jobban testreszabható a felülete.
    Ha igazán érezhető gyorsulást akarsz, használj Operát. Ezzel tényleges sebességnövekedést lehet észrevenni, és ez nem csak az én véleményem. Csak annyi a gond vele, hogy nem olyan kiforrott, mint a Firefox, és néha problémázik a Javával, stb. És nincs annyi lehetőség a beépülő modulokra. Én személy szerint viszont ezt a böngészőt preferálom a Firefox-szal szemben - ez utóbbi egyáltalán nem szimpatikus.

    A kérdésre válaszolva: igen, az Operával működik! Tehát más böngésző NEM problémázik. De akkor sem megoldás az, hogy csak simán nem használom az IE-t, mert valami oka VAN, hogy nem működik, és azt szeretném megoldani. :O
    Kísérletezni meg nem tudom, hogyan kellene, hogy melyik pluginnel problémázik. Segítenél?
    Egyébként köszönöm, hogy foglalkozol a problémával. :R :R

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák